Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Vozniško dovoljenje Novo vozniško dovoljenje

• Avtor
    Prispevki
    Nedejavno
    Število objav: 73

Upravne enote izdajajo nova vozniška dovoljenja, za katera bo treba odšteti dobrih 17 evrov.

Pri izdaji vozniškega dovoljenja se obračuna upravna taksa po tarifni številki 1 in 1.a točki tarifne številke 21 Zakona o upravnih taksah (Uradni list RS, št. 42/07-UPB in 126/07), kar znaša na današnji dan 14,19 EUR. Strošek obrazca vozniškega dovoljenja znaša 3,18 EUR.

Novo izdana vozniša dovoljenja so v obliki polikarbonatne kartice z visokim standardom zaščite. Pri uvajanju novih dokumentov gre za implementacijo direktive EU.

Nedejavno
    Število objav: 283

Mene pa zanima, v kolikšnem času, po opravljenem izpitu in ureditvi vse birokracije za izdajo novega vozniškega dovoljenja, prejmeš vozniško izkaznico?
    Hvala.

Nedejavno

Zasledila sem da je rok od 4-5 dni. Kaj pa naj naredim, če je minilo že več kot 1 teden pa vozniške izkaznice še vedno nisem prejela?
    Hvala

Nedejavno

Jaz sem čakal na vozniško dovoljenje, ki sem gra prejel po pošti, kar 10 dni.

Nedejavno

Torej lahko pričakujem, da ga prejmem v roku 1 meseca :/ ?

Nedejavno

Bistveno je, da veste, da ko oddate vlogo za izdajo vozniškega dovoljenja, na upravni enoti prejmete neki papirnati odrezek, s katerim že lahko vozite avto.