Pozdrav! Odlocila sem se da bom zacela delati vozniski izpit. Ampak ker sem stara komaj 16 let bom delala izpit s spremljevalcem. Prvo pred solo voznje se moram prestati zdravniski pregled in pa tecaj in izpit iz prve pomoci. Ker prihajam iz Ptuja sem na internetu poiskala stran prva pomoc ptuj ampak tam pise da informacij o novem razpisu za tecaj nimajo in to zdaj ze kar nekaj tednov sem se odlocila da tja poklicem in danes sem poklicala ze tretjic pa se nihce ne oglasi…
Pozdravljeni, sem na Območno združenje rdečega križa Ptuj, na telefonsko številko (02) 749 40 40 in so oglasili. Srečno!
Pravno obvestilo: Strokovna pojasnila so tu zapisana z namenom informiranja javnosti. Za uradno razlago ali tolmačenje prometne zakonodaje se je treba obrniti na Ministrstvo za infrastrukturo Republike Slovenije, ki je pristojno za njeno izvajanje in razlago.