Vozniški izpit › Forumi › Vozniški Izpit › Izpit za motor › Izpit za motor a2 › Odgovori na: izpit za motor a2
Nedejavno
3. 8. 2013 ob 10:21
Post count: 283
pozdravljeni!
upam da mi boste lahko odgovorili na vprašanje :)
v načrtu imam, da bi šla pri starosti 17 in pol let delat izpit za b kategorijo, leto kasneje pa še za a2. vem, da moram za a2 še enkrat na opravljanje cpp-ja..zaradi tem prilagojenih motorju?? kaj pa, če že takrat, ko delam izpit za b kategorijo, pri cppju naredim še tisti dodatek za motor? da mi potem ne bi bilo treba naslednje leto..(se pravi naredim cpp z dodatkom za motor, in mi velja za kategoriji b in a2).. ali to gre?
hvala za odgovor,
lp,
anja