Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Izpit za avto Zakaj sem padel na izpitu

  • Avtor
    Prispevki
  • Voznik
    Gost
    Post count: 576

    Padel sem glavno vožnjo predvsem zaradi treme. Bila je težava s stop znakom, saj sem se ustavil prezgodaj pred črto. Druga napaka je bila, da nisem zavil v ulico zaradi znaka za prepovedano zavijanje pod katerim je bil dodaten znak, da to velja le za tovornjake. Posledica je bila, da nisem našel primernega mesta za obračanje.

    Patrisha
    Gost
    Post count: 576

    2x sem padla.

    1.obračanje vozila (kjer naj bi bil znak za prepovedano ustavljanje in parkiranje) ampak je bil tako obrnjen na desno stran, da ga nisem videla ni ga videl niti tip iz komisije dokler se nisem čisto vzvratno postavila (je rekel, da bi mi to spregledal), ampak sem potem zasrala z tem, ko sem prepozno pogledala za mrtvi kot pri izključevanju iz avtoceste 🤦🏼‍♀️

    2.peljala me je po stranskih ulicah..peljala sem se po neprednostni cesti,ustavila pri znaku stop in zapeljala do roba cwstišča (prednostne) , pregledala levo in desno hotela speljat in od enkrat mi je iz leve po prednostni se znajdu bel avto z neprimerno hitrostjo.. Zaviral je inštruktor.. Avtomatski padec.
    Jutri imam glavno in nimam dobrega občutka 😏

    Dspni
    Gost
    Post count: 576

    V prvih 15 minutah sem na križišču pri zavijanju levo z delom avta posegel v napačen pas (ki je bil prazen). Pa smo šli takoj nazaj na izpitni center …

    Mjau
    Gost
    Post count: 576

    Jaz sem prvič padel, ker sem vozil 100m prepocasi, drugič, ker sem vozil 3km/h prehitro in 3. sem mislil, da ni cona 30 in sem po kriziscu peljal 50 v coni 30 mimo radarja. Upam, da v 4. bo

Odgovori na: Reply #15026 in Zakaj sem padel na izpitu
Vaši podatki: