Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Vozniško dovoljenje podaljšanje izpita

  • Avtor
    Prispevki
  • Mario
    Gost
    Post count: 576

    Podaljšanje mednarodnega vozniškega dovoljenja:

    Po narodnosti Makedonec z bolgarskim državjanstvom (evropska unija), ima v Sloveniji stalno zaposlitev in stalno bivanje od leta 2010.
    Mednarodno vozniško mu kmalu preteče. Naredil je zdravniški izpit (20.7.2022) in pridobil iz Makedonije original rojstni list.
    Je poročen, žena živi v Makedoniji in tudi ima bolgarsko državjanstvo.
    Ali bi za podaljšanje moral v Bolgarijo kjer pa je zaradi geopolitičnega dogajanja z priznanjem Majedonije napeto in jih pustijo čakat v nedogled?!
    Ali lahko v sloveniji podaljša mednarodno vozniško dovoljenje in kakšni so postopki (pogoji)?
    Hvala za odgovor.
    Lep pozdrav. Mario

    Milan
    Gost
    Post count: 576

    7.9.2022 Mi je preteklo vozniško dovoljenje (mladi voznik).
    Nisem naredil tečaj za varno vožnjo.

    Lahko podaljšam vozniško dovoljenje kljub temu da mi je preteklo in da nimam izpit za varno vožnjo?

    Lara
    Gost
    Post count: 576

    Pozdravljeni,

    jaz sem naredila izpit z avto in sem voznik zacetnik, cez en mesec se selim na Svedsko za stalno, ali bom lahko potem podalsala voznisko dovoljenje v sloveniji in ali bom lahko tukaj opravila program usposabljanja kljub temu da bom imela tu samo slovensko drzavljanstvo brez stalnega naslova? V primeru da ne poznate odgovora me zanima na koga se lahko obrnem saj sem na amzsju dobila popolnoma druge podatke kot na upravni enoti.

    Za odgovor se vam vnaprej lepo zahvaljujem in vas lepo pozdravljam

    Owliv
    Gost
    Post count: 576

    Lep pozdrav! Imam zoprn problem z podaljšanjem c kategorije. C kategorija mi poteče februarja 2023. Vse lepo in prav, če nebi bil takrat 2 meseca že na delu v tujini in še 3 bom. Ker sem mislil da ne bo problemov sem opravil zdravniški pregled za podaljsanje že zdaj. Prišel na upravno enoto, in bil šokiran, ker je možno največ 30 dni prej podaljšati ter zdravniski zdaj narejeni ne bodo veljavni. Zdaj me zanima če je možno sploh še kako podaljsati. Kategorijo pa potrebujem nujno.

    Lp!

    test
    Gost
    Post count: 576

    60 dni prej lahko greš na pregled

    Owliv
    Gost
    Post count: 576

    Problem nastane ko me ni že z decembrom in je vec kot 60 dni… nevem valda obstajajo kaksne posebne izjeme da bi z kakim potrdilom delodajalca da res rabm izpit prej to zrihtal….

    Owliv
    Gost
    Post count: 576

    Se pravi 60 dni prej grem lahko delat zdr. spricevalo, a to pomeni da lahko tudi 60 dni prej podaljsam voznisko na UE?

    Ivana
    Gost
    Post count: 576

    Koliko pred potekom vozniškega dovoljenja, lahko opravimo podaljšanje ? Hvala.

    Tomaž
    Gost
    Post count: 576

    Pozdravljeni.
    Junija mi poteče veljavnost izpita ki je bil podaljšan za 10 let.Zanima me ali rabim opraviti celoten postopek na medicini dela ali samo pregled očo,ker imam omejitev samo zaradi slabega vida na eno oko
    lep pozdrav Tomaž

    gregor
    Gost
    Post count: 576

    pozdravljeni,mene pa zanima lansko leto so mi na zdravniškemu spricevalu rekli da imam čez 1 leto pregled za podaljšanje vozniskega dovoljenja na sodišču ko sem dobil sklep so mi dali da naj naredim samo psihosocialne delavnice kako je s temu ali moram sedaj narediti tudi se enkrat zdravniško spričevalo.hvala lp

Odgovori na: Reply #20009 in podaljšanje izpita
Vaši podatki: