Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Vozniško dovoljenje podaljšanje izpita

  • Avtor
    Prispevki
  • Joško Kepic
    Gost
    Post count: 576

    Spoštovani,
    13.08.2022 mi poteče vozniško dovoljenje. Koliko prej se je potrebno zglasiti na upravni enoti za podaljšanje.
    Na vozniškem dovoljenju so sledeči datumi.
    Pod točko 11. datum 29.06.2036
    pod točko 4b. datum 13.08.2022

    P.s. Zanima me , če te slikajo za dokument na upravni enoti.

    Hvala lepa za odgovor. Lep dan še naprej. Joško Kepic

    Branko Lojk
    Gost
    Post count: 576

    Letos bom dopolnil 70 let. Vozniško dovoljenje mi poteče 28.marca 2022. Nimam zdravstvenih omejitev. Kaj rabim za podaljšanje ali lahko preko e uprave ali rabim novo sliko’

    Davor
    Gost
    Post count: 576

    Pozdravljeni!

    Izpit sem opravil v marcu 2019 ko sem ze dopolnil 18 let. Izpit mi je potekel 12.1.2022, ampak še nisem opravil varne vožnje. Sicer sem že prijavljen na varno vožnjo v mesecu marcu 2022. Zanima me, če mi bo pristojni organ lahko podaljšal vozniško dovoljenje, torej v tem primeru da varno vožnjo opravim v mesecu marcu.
    Hvala za odgovor.

    Lep pozdrav
    Davor Sraka

    Polona
    Gost
    Post count: 576

    Izpit sem opravila leta 1997. Od leta 2016 pa zaradi odsotnosti nimam več avta in mi je v istem letu potekel izpit kar pa sem šele zdaj opazila. Kakšen je postopek za podaljšanje? Ali je dovolj da grem opraviti zdravniško potrdilo?

    Dušan Čaval
    Gost
    Post count: 576

    Pozdravljeni! Pišem v hčerkinem imenu. Živi v ZDA, kjer ima družino, vendar pa ima stalno bivališče v SLO. Maja lansko
    leto ji je potekla veljavnost vozniškega dovoljenja. V Slo ima tudi vozilo, ki ga občasno uporabljam. Vozilu je potekla registracija. Zanima me ali lahko opravi podaljšanje vozniškega dovoljenja preko interneta (ima tudi digitalni podpis)-kakšen je postopek. Zanima me tudi postopek glede podaljšanja registracije za vozilo. Hvala za odgovor.

    Polona
    Gost
    Post count: 576

    Pozdravljeni!
    Mene pa zanima za podaljšanje izpita zaradi oči. Po 5 letih moram izpit podaljšat in me zanima če lahko za podaljšanje na upravni enoti dam potrdilo od očesnega zdravnika? Ne zdi se mi smiselno, da bi morala hodit na sistemacki pregled na medicino dela, prometa in športa.

    mik
    Gost
    Post count: 576

    Pozdravljeni!
    Po 10 letih moram izpit podaljšat in me zanima če lahko za podaljšanje na upravni enoti dam potrdilo od očesnega zdravnika?
    Ali moram na sistemacki pregled na medicino dela, prometa in športa?

    Janez
    Gost
    Post count: 576

    Letos moram podaljšati vozniško dovoljenje drugič (starost 83 let). Prosim za NUJEN odgovor
    če moram predložiti potrdilo okulista, če sem z operacijo menjal zrkla in se dioptrija sploh ne spreminja več.
    Očala potrebujem še samo za čitanje do 40 cm razdalje. Vidim pa odlično od pol metra do neskončno. Prosim za
    odgovor na moj e-naslov: slostradom47@gmail.com.
    Iskrena hvala za odgovor in lep pozdrav

    Petra
    Gost
    Post count: 576

    Pozdravljeni!

    Mene pa zanima koliko če lahko vozniško dovoljenje voznika začetnika podaljšam več kot 14dni pred iiztekom.

    Lep pozdrav

    Hermina
    Gost
    Post count: 576

    5.11.2022 bom dopolnila 80 let. Kdaj se moram prijaviti,kje in kakšni so stroški?

    Hvala!

Odgovori na: Reply #22906 in podaljšanje izpita
Vaši podatki: