Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Vozniško dovoljenje podaljšanje izpita

  • Avtor
    Prispevki
  • Brankica
    Gost
    Post count: 577

    Mene zanima ko ti potece izpit iz teorije za vozniski kaj moram storiti zdaj sem pripravljena na izpit
    Lp.

    Franc
    Gost
    Post count: 577

    Pozdravljeni,

    Po prekoračitvi 18 kazenskih točk sem oddal vlogo za odložitev odvzema vozniškega dovoljenja, kamor sem priložil tudi zdravniško spričevalo, ki sem ga pridobil po opravljenem kontrolnem zdravniškem pregledu.
    Zdravnško spričevalo izkazuje, da velja samo za 6 mesecev, ko moram ponovno opravljati zdravniški pregled za voznika.
    Vlogi za odložitev odvzema VD je bilo ugodeno. Imam preizkusno dobo 12 mesecev in edukacijsko delavnico.

    Zanima me, ali mi sedaj vozniško dovoljenje velja samo 6 mesecev?
    Ali moram samoiniciativno urediti na UE glede tega, ali me bo UE pozvala, da grem ponovno na zdr. pregled?
    Imam samo kopijo zdr. spričevala, saj sem original priložil k vlogi na sodišče.

    Hvala in lep pozdrav,

    Franc

    gost
    Gost
    Post count: 577

    V decembru mi poteče izkaznica vozniškega dovoljenja. Ali lahko vozniško dovoljenje podaljša kakšen družinski član s pooblastilom? In kaj vse potrebuješ za to.

    Gašper
    Gost
    Post count: 577

    Zdravo, sem voznik začetnik in 19.10.2021 mi je potekel vozniški izpit. Varno vožnjo sem že opravil aprila leta 2021, vendar se izpit pozabil it podaljšat. Lahko brez problema grem do upravne enote z vsemi potrebnimi dokumenti in podaljšam izpit?

    ŠMID VIDA za CUGMAS ALOJZ
    Gost
    Post count: 577

    Pozdravljeni,

    vozniško je partnerju poteklo 2016 leta. Ali mora na novo naredit izpit, vmes ni vozil?

    Hvala vnaprej,

    LP

    Ivan
    Gost
    Post count: 577

    Gospodu poteče danes vozniško dovoljenje. Zdravniški pregled na medicini dela je opravil. Podaljšano dovoljenje mu je za eno leto. Z ozirom na gnečo je dobil prvi rok za izdajo novega dovoljenja v torek 25.1.2022 in to 20 km od svojega bivališča. Ima zdravniški izvid o podaljšanju, dokument, da je naročen 25. 1. ob 10. uri na UE Logatec za izdajo novega. Ali se lahko v tem času od danes do torka vozi z avtom.
    Lep pozdrav, J

    Drago Večerić
    Gost
    Post count: 577

    Pozdravljeni

    Imam veljavno vozniško dovoljenje z omejitvijo na 5 let ob obvezni uporabi očal. Letos sem samoplačniško oeriral dioptrijo, in očal več ne potrebujem. Kako podaljšam vozniško dovoljenje ?

    Anton Modic
    Gost
    Post count: 577

    Vprašanje:

    Vozniško dovoljenje mi poteče na moj rojstni dan augusta 2022.

    Ker nikjer ne najdem informacije , kako podaljšati veljavnost dovoljenja, prosim za vašo pomoč.

    -Katere dokumente in priloge moram predložiti?
    -Do katerega datuma moram najkasneje vložiti zahtevo za podaljšanje, da mi veljavno dovoljenje ne bi zapadlo?
    -Ali je potrebno opraviti kakšen dodaten preizkus znanja vožnje?
    -Kontrola česa vse zajema potrebni zdravniški pregled?
    -Ali je možno opraviti zdravniški pregled na enem mestu npr. za vid, psihofizične sposobnosti in pd.in kje?
    -Ali se formular za vlogo dobi na spletni strani in kako?
    -Ali mi lahko sporočite tel. številko, kjer bi lahko dobil event. dodatne informacije?

    Hvala za odgovore in lep pozdrav.

    Anton Modic

    moore
    Gost
    Post count: 577

    Hello all my viewers My name is Moore from USA! I am very happy for sharing this great testimonies,The best thing that has ever happened in my life is how I win the euro million mega jackpot.I am a woman who believe that one day I will win the lottery. finally my dreams came through when I email Dr clement.and tell him I need the lottery numbers.I have spend so much money on ticket just to make sure I win. But I never know that winning was so easy until the day I meant the spell caster online which so many people has talked about that he is very great in casting lottery spell,so I decide to give it a try.I contacted this great Dr and he did a spell and he gave me the winning lottery numbers. But believe me when the draws were out I was among winners.I won Two million Dollar. Dr clement truly you are the best,with these great Dr you can win millions of money through lottery.I am so very happy to meet these great man now,I will be forever be grateful to you Dr clement. Email him for your own winning lottery numbers ackugbespiritualtemple@gmail.com or what-sap or you can what-sap him for your own help to win lottery via +2347051758952
    contact him.
    if you have any challenges with all this also Dem dr clement your problem will be over like
    as FOLLOWING.
    1. HIV/AIDS
    2. HSV
    3 EX back
    4. penis enlargement
    5. HEPATITIS B
    6. DIABETES
    7. HPV
    8 cancer
    9 reading of spell
    10 stop miscarriage herbal medince

    Bruno Karčovnik
    Gost
    Post count: 577

    Staro vozniško dovoljenje mi poteče maj 2028 ali rabim zdravniški pregled za podaljšanje oziroma za novo vobliki kartice

    Hvala za odgovor

    LP Bruno Karovnik

Odgovori na: Reply #19290 in podaljšanje izpita
Vaši podatki: