Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Izpit za motor Izpit za motor A neomejeno

  • Avtor
    Prispevki
  • Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Mene zanima če je mogoče opravljati vozniški izpit in izpit za motor hkrati. Hvala Lp

    Pozdravljeni, praktični del vozniškega izpita za kategorijo B ter praktični del vozniškega izpita za kategorija A potekata ločeno.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Tilen
    Gost
    Post count: 577

    Zdravo, izpit A1 imam že 2 leti in sedaj grem delat z 18 leti še za A2, zanima me ali moram ponovno na tečaj cppja in pisat teste itd. ali samo odvozim 10ur ali koliko je predpisano in na izpitno?
    Lp

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Zdravo, izpit A1 imam že 2 leti in sedaj grem delat z 18 leti še za A2, zanima me ali moram ponovno na tečaj cppja in pisat teste itd. ali samo odvozim 10ur ali koliko je predpisano in na izpitno?
    Lp

    Pozdravljeni,

    V šoli vožnje opravite samo skrajšani del praktičnega izobraževanja, nato pa se prijavite na praktični del vozniškega izpita za kategorija A2. Koliko ur boste potrebovali pa je odvisno od vas. Več informacij vam bodo dali v vaši šoli vožnje.

    Lp

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    ljubo
    Gost
    Post count: 577

    pozdravljeni!

    zanima me sledeče?
    leta 2000 sem opravil vozniški izpit a kategorije,takrat omejeno do 350 ccm,kolikor se spomnimje takrat po 2h letih avtomatsko veljalo A neomejeno.ko sem na upravni enoti dvignil novo vozniško sem opazil,da nimam A kategorije ampak A2.na upravni enoti sem povprašal zakaj nimam A kat.mi je odvrnila da zato ker je nisem vpisal po 2h leti in da moram ponovno opravljat komplet a kategorijo,malo mi je nelogično,ker sem na stari vozniški imel vpisano A kat.
    hvala za odgovor in lp
    ljubo

Odgovori na: Reply #26676 in Izpit za motor A neomejeno
Vaši podatki: