Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Izpit za avto evidenčni karton vožnje

  • Avtor
    Prispevki
  • D
    Gost
    Post count: 576

    Pozdravljeni,
    Moja avtosola po treh padcih glavne voznje zahteva da grem na drustveni izpit jaz pa bi rada le se 3 ure odvozila in se spet prijavila na glavno voznjo. Ce jih ne bom upostevala me ne bodo spremljali na glavni voznji. Ali je to zakonito?

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni,
    Moja avtosola po treh padcih glavne voznje zahteva da grem na drustveni izpit jaz pa bi rada le se 3 ure odvozila in se spet prijavila na glavno voznjo. Ce jih ne bom upostevala me ne bodo spremljali na glavni voznji. Ali je to zakonito?

    Pozdravljeni, nova prometna zakonodaja tovrstnega ukrepa ne predvideva.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Rok
    Gost
    Post count: 576

    Menjal bom avtosolo, in pri stari avtosoli so mi rekli da imajo 30dni casa da mi izdajo izpisni list , in me zanima ce je to res, in kaj nej naredim v primeru da to ni res?

    Teja Strojansek
    Gost
    Post count: 576

    Izgubila sem evidentični karton. Vozim s spremljevalcem in ga nujno potrebujem. Kaj naj storim?

    Ana
    Gost
    Post count: 576

    Spoštovani, hči je opravljala izpit za avto pri neki avtošoli, v času covida (torej 2leti),pa je vse propadlo. Imela je dovolj ur vožnje in je šla že na glavno, pa ni naredila, potem pa z vožnjami ni nadaljevala.
    Ker je rekla, da bo vozila pri drugi avtošoli,je nesla kartonček nazaj, poravnano ima vse, pa ženska noče napisati izpisnice. Je pač ena taka inštruktorica, ki želi še malo zaslužiti, vendar ji samo klepa ure.
    Lahko začne voziti drugje brez izpisnice, ali to ni mogoče?
    Hvala za odgovor

    Mateja
    Gost
    Post count: 576

    Vozim ze od decembra in se delam kar iste začetnike napake ker se ta prvemu ni dalo kaj prevec ukvarjat i tudi zelo rad je pomagal in sicer med vožnjo je imel ves čas noge na stopalkah. Potem sem se odločila za eno drugo inštruktorico ki pa tega ni počela na prvi uri.. po tem se pa začela ves cas dret zaradi tega ker sem delala napake in ker bi lahko po njenem naredile prometno nesrečo in ker nisem zvozila pravilno krožnih. V glavnem zadnjo uro se je obnasala nenormalno.. obnašanja sploh ne bom komentirala. V bistvu me zanima sledece ali je dovoljena uporaba stopqlk ves cas med voznjo in kričanje na kandidata. In ker se mi zdi da pri tej avtosoli ne bo ravno nekega napredka me zanima kako poteka izpis iz avtosole glede na to da sem pri njih zqkupila po akcijski ceni ure. In pri njih mam zakupljeno tudi A kategorijo. Jaz z takimi instruktorji ki se derejo ne morem sploh funkcionirat.

    Slađana
    Gost
    Post count: 576

    Mene zanima veljavnost plavega kartona.Koliko časa velja?

Odgovori na: Reply #14919 in evidenčni karton vožnje
Vaši podatki: