• Avtor
    Prispevki
  • Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Hellow :)
    No jaz imam pa jutri glavno vožnjo in me je neizmerno strah :?
    Moram pa se pritožiti čez mojo izbrano avto šolo… ko sem prišla tja, da bi se prijavila na cpp sem najprej 1 uro iskala ker ni nikjer označeno, da bi tam kakšna avto šola sploh obstajala (zadaj na dvorišču aškerčeve gimnazije), na cpp nas je pelala tajnica v domžale, pa je vozila slabše kot js zdej… pol ko sem pa začela vozit je pa ta moj inštruktor (šef) vsakič zamudu!! včasih po 5min., včasih po 10… ura pa traja 45min. in pol sva še prej pršla nazaj -.-
    začela sm vozit januarja, s tem da 2x po en mesec nisem vozila ker se mu je pokvaril avto oz. je imel že preveč kandidatov.. mislm HALO?!?! Zdaj je pa že sredina maja!!! Najbolj kar me je pa razjezilo je bilo pa, ko sem enkrat prišla na vožnjo, se usedla v avto, pride on notr in prav: “no tkole je… danes ne bova vozila, ker bi mogla vozit 2 ure, ampak sem zamešal. Bom ti pa pripisal 6 ur, da te lahko prijavim na izpit.” js resno nisem vedela kaj naj rečem na to… pa še ker nisem iz lj sem čakala 3 ure po šoli na vožnjo in potem sem šla lahko samo domov.
    Uglavnem… danes mi je pa rekel, da imam 33 ur. Meni ni bilo nič jasno!!! kokr sem js štela jih je blo 25 useh skupaj z izpitom!!!! in pol mi reče aaaja sej res 4 ure sm ti pripisal. Tako, da samo upam da jutri naredim, da se ga znebim ker to je pa živa groza.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Pozdravljeni.

    Jutri, 19.5.2014 ob 14h imam izpitno vožnjo in že par dni od živcev ne spim ponoči al se pa zbujam ob 6h zjutraj in ne morem nazaj zaspat. Že zdaj sem živčna, kaj bo šele jutri pred uro vožnje. Sicer vem da znam voziti, tudi inštruktor mi je rekel, da je prepričan da bom naredila ampak kaj hitro se lahko vsakemu zgodi da naredi kako neumnost, ko je nepozoren in pade. Naj pa povem, da sem povratnik, izpit sem naredila l.2010 in leto kasneje so mi ga odvzeli ker sem prekoračila 7 kazenskih pik- prehitra vožnja.

    Bi prosila za kakšne vaše nasvete kako se jutri pomirit, kaj pomaga pri tem da ne bom tako živčna?

    Hvala za pomoč:)

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Živjo nikycy,

    Jaz mam v sredo glavno vožnjo, pa me zanima kako ti je šlo, oz. če imaš morda kakšen nasvet zame. Sam sem namreč tudi močno nestrpen, pa čeprav mi je inštruktor rekel, da bom izpit za avto opravil brez težav.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Živjo!

    Mene pa zanima, če je kdo že imel izkušnje z avtošolo AMZS ljubljana in kateri so dobri inštrktorji?
    Hvala za odgovor ;)

    annanymus
    Gost
    Post count: 577

    Če iščete avto šolo,potem pa 3D je najslabša, samo dobjo denar in osebje in instructorji niso odgovorni, vaš denar je dobrodošli, ampak če padete, je samo vaš problem! ?

Odgovori na: Reply #15000 in Avto šola
Vaši podatki: