Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Izpit za avto Zdravniško spričevalo

  • Avtor
    Prispevki
  • kovacic.anja91
    Participant
    Post count: 1

    Zdravo,

    25.3.2014 sem opravila zdravniški pregled za B kategorijo in prejela spričevalo. Veljavnost le tega je menda 3 leta, šele prejšni petek mi je uspelo nardit cppje(zaradi osebnih razlogov). Na spričevalu mi piše pod točko 3, da zdravstveni pregled za podaljšanje ni potreben, pa me zanima kaj to pomeni? Če ga zdaj želim podaljšat moram opravit ponovno zdravniški pregled ali plačam samo izdajo spričevala? V ponedeljek imam namreč vožnjo in bi rada to zvedela.

    LP

    vozniski-izpit.com
    Keymaster
    Post count: 38

    Zdravo,

    25.3.2014 sem opravila zdravniški pregled za B kategorijo in prejela spričevalo. Veljavnost le tega je menda 3 leta, šele prejšni petek mi je uspelo nardit cppje(zaradi osebnih razlogov). Na spričevalu mi piše pod točko 3, da zdravstveni pregled za podaljšanje ni potreben, pa me zanima kaj to pomeni? Če ga zdaj želim podaljšat moram opravit ponovno zdravniški pregled ali plačam samo izdajo spričevala? V ponedeljek imam namreč vožnjo in bi rada to zvedela.

    LP

    Pozdravljeni, da uspešno pristopite na praktični del vozniškega izpita morate imeti veljavno zdravniško spričevalo.

    Mitja
    Gost
    Post count: 573

    Zdravo mene pa zanima koliko cas velja zdravnisko spricevalo za povratnike ker js sm ga opravil sam se do zdej mi ni uspelo naredit vozniskega dovoljena zaradi sluzbe

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Zdravo mene pa zanima koliko cas velja zdravnisko spricevalo za povratnike ker js sm ga opravil sam se do zdej mi ni uspelo naredit vozniskega dovoljena zaradi sluzbe

    Pozdravljeni, veljavnost zdravniškega spričevala je navedene za samem zdravniškem spričevalu, ki ste ga prejeli na medicini dela, prometa in športa.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Mira Celikovic
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljini zanima me kaj pomenijo oznake na zdravniskem spricevalu AM,B1,G

    Miha
    Gost
    Post count: 573

    Ali potrebujem zdravniško spričevalo preden grem na predavanje in test CPP?

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Ali potrebujem zdravniško spričevalo preden grem na predavanje in test CPP?

    Potrebujete zdravniško spričevalo, ki ga pridobite po opravljenem pregledu na medicini dela, prometa in športa. Seznam izvajalcev je na voljo tukaj.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    M
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni… Ali se je mozno na test cpp prijaviti brez zdravniskega spricevala?

    Anja
    Gost
    Post count: 573

    Za prijavo na teste CPP je zdravniško spričevalo obvezno.

    Spela
    Gost
    Post count: 573

    Živjo. Mene pa zanima kaj narediš v primeru, če zdravniško spričevalo izgubiš. Lp

Odgovori na: Reply #25344 in Zdravniško spričevalo
Vaši podatki: