Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Izpit za avto Zakaj sem padel na izpitu

  • Avtor
    Prispevki
  • Zmeda
    Gost
    Post count: 573

    Živjo jz sm padla prvo glavno vožnjo, ker sem v križišču,ko sm zavijala na levo peljala pred avtomobilom, ki naj bi šel naravnost (čeprav je stal pri miru še ko sem prišla do sredine križišča!).

    Petra
    Gost
    Post count: 573

    Če se ti je to zgodilo na Roški, potem predvidevam da si nevede zamenjala prometni pas v križišču.

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Če se ti je to zgodilo na Roški, potem predvidevam da si nevede zamenjala prometni pas v križišču.

    Res je, menjava prometnega pasu v križišču ni dovoljena. To je lahko tudi razlog zaradi katerega ne opravite praktičnega dela vozniškega izpita.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    anonim
    Gost
    Post count: 573

    4x sem padla na izpitu.
    Prvic je bila moja krivda , ker sem prevec bala
    drugic sem mislila da avtobus je ovira in sem dala žmigovc na levo pa sem urinila na levo
    tretjic ne vspomnim se
    4tic nisem prav obrnila pa sem cakala za taksijem ki dal 4 zmigovca pa bi morala peljat po levi strani pac je bla ovira

    Pika
    Gost
    Post count: 573

    na izpitu sem padla zato, ker sem mela tak grozno tremo, da sem v križišču budala pri speljevanju pozabila iz druge menjat v prvo in mi je avto 3x crknil. Najrajši bi se v zemlo vgreznila. Če ma kdo kakšni recept proti tremi, welcome ;P

    Špela
    Gost
    Post count: 573

    Prvič sem padla na vprašanju o lučeh in se je izpit končal brez vožnje
    Drugič sem padla ker nisem dala smernika pri speljevanju v klancu in zaradi počasne vožnje
    Tretjič?

    Laura
    Gost
    Post count: 573

    Zdravo, na forumu, sem nova. Že nekaj časa opravljam vozniški izpit. Danes sem že tretjič padla. Prvič ker sem zadela robnik pri obračanju, drugič sem premalo opazovala in gledala mrtve kote, tretjič pa, ker mi je gosla rekla da nisem enostavno še za na cesto, ker enkrat dam prepozno smernik drugič prehitro. Nekako se mi zdi in zgubljam voljo do izpita. Treme ni prisotne, kar pa najbolj boli je to da so in inštruktor in še na društvenem(pred izpitno vožnjo) potrdili, da znam vozit in da lepo vozim. Nevem več, kaj naj naredim. Zdaj bom zamenjala inštruktorja, mi je sam to predlagal na isti avtošoli sicer. Nevem, res nevem. Prosim brez žaljivih komentarjev. Ali pa sem rojena pod nesrečno zvezdo. Kakšen predlog?

    mate99
    Gost
    Post count: 573

    Laura trema je vedno prisotna, tudi ne zavedno, se pravi jo imaš v podzavesti in te ovira ali pa celo stimulira. Vem iz svojih izkušen, ker opravljam izobraževanje za Učitelja vožnje in predpisov. Novim kandidatom za voznika je še posebno težko. Nikar ne obupaj, kjer je volja je tudi moč in verjamem, da boš opravila izpitno vožnjo in dočakala dan, da boš dobila težko pričakovano vozniško dovoljenje. Pri novem učitelju vožnje, po trenirajta še to kar misliš da ti dela težave, pojdita skozi kritične elemente vaj (bočno parkiranje, vzvratno parkiranje, vožnja v enosmerni ulici in vključevanje na dvosmerna vozišča iz enosmerne ulice, razvrščanje na več pasovnih cestah ipd.)Zato lahko porabita kvečjemu nekje 4-6 ur, če imaš nekaj predhodnjega znanja in si že bila na izpitu, potem pa samo pogumno na izpit in ne oziraj se na ocenjevalca za teboj, naj ti bo v mislih da je samo dodatni sopotnik v vozilu.
    Srečno na izpitu, držim pesti da narediš :)

    L.P. mate99

    nika
    Gost
    Post count: 573

    prvič sem padla, ker sem bla na prednostni in sem čakala eno z neprednostne in sem rekla, da mam prenost, ker velja desno pravilo.

    drugič sem padla zaradi tega, ker nisem znala obrnit v križišču in zaradi slabega vzvratnega parkiranja.

    tretjič sem padla zato, ker ozko ulico zamenjala za enosmerno in se razvrstila ob levi rob, avto je 3x crknil in bočno je bilo šibko.

    Maja
    Gost
    Post count: 573

    Danes sem prvič padla izpit za avto. Po cca 20min vožnje sem prišla do križišča kjer je prednostna potekala v desni ovinek jaz sem bila na prednostni ampak sem sla naravnost v kriziscu se je pa z desne blizal avto ki je zavijal na prednostno. Vozila sem nekoliko prehitro (cca 30km/h) in ceprav sem videla da se avto bliza sem ocenila da je se dovolj stran da grem mimo in mi je ocenjevalec rekel da bi morala ustavit kot da imam stop znak. V situaciji sem se zmeraj vozila varno moja napaka je bila le ta da dem nekoliko izsilila avto ki je imel prednost pred mano.

Odgovori na: Reply #15036 in Zakaj sem padel na izpitu
Vaši podatki: