Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Izpit za avto Zakaj sem padel na izpitu

  • Avtor
    Prispevki
  • Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    mene zanima kako lahko padeš pri treh napakah? prva napaka pač ne znaš kaj pomeni cevi v avtu oz pod pokrovom motorja drugič da pozabiš enkrat pogledat z glavo nazaj tretjič pa da se pri stop znaki pravilno ustaviš stojiš 2-3 sek in odpelaš no in ko prispeš na cilj pa ti komisija pove da nisi naredu pa so to ne neke najhujše napake oz brezvezne so sam da kasirajo -,-

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Živjo, ne bo ravno to držalo kar ti praviš. Oglej si Program in kriteriji ocenjevanja na vozniškem izpitu. Ta priloga je sestavni del pravilnika o vozniškem izpitu. Na koncu te priloge imaš tudi ocenjevalni obrazec. Upram, da ti prav pride. 8-)

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Draga Roža. Svetujem ti, da vztrajaš v tem izpitnem centru. Člana komisije lahko zamenjaš po zahtevi ampak lahko prideta tudi 2 skupaj. torej isti in še eden za pričo. Zakaj ti reče, da lepo voziš zato ker si res lepo vozila ampak koncentracija mora biti do konca izpitne vožnje. 2. Ne more ti povedati poglejte padla ste ker ste … ne vem recimo prevozila polno črto. Pove vse kar je videl ampak član komisije že zna kako povedati, ker je za to usposobljena. Jaz ti želim, da boš čim bol varna voznica kot 1. in da za to zaslugo narediš izpit. lp

    @roža wrote:

    @cebelica27 wrote:

    Pozdravljeni!

    Sem nova na forumu in sm rekla da par besed moram povedati tudi sama. Danes sem opravljala izpit že tretjič in ga nisem naredila.
    Prvič sem pala zaradi bočnega pogleda na avtocesti, za katerega tudi sam inštruktor ni omenil, drugič sem pala po svoji krivdi zaradi prekoračitve hitrosti za pet, danes pa sem ponovno pala zaradi prevožene polne črte na zaviralnem pasu, samo zaradi te napake. Ko sem gospodu v komisji objasnila da mi da možnost da opravim izpit, saj ga nujno potrebujem za službo mi je zelo na grob način odgovoril da to ni fer in da se z njim o tem ne bom pogovarjala. Sicer ne razumem zakaj tako, saj sem gospoda imela že drugič v komisj,sploh da ne govorim o njegovi aroganci do menei. Sedaj moram čakati 14 dni na ponovno opravljanje izpita, čeprav mi je rekel naj se takoj prijavim in da bom naslednji teden že vozila.
    Odločila sem se da stopim do direktorja izpitnega centra, čeprav vem da dosegla ne bom nič, če pa ne bo šlo drugače bom najprej zahtevala zamenjavo člana komisije v skrajnem primeru pa celo zamenjala izpitni center, ker imam namreč občutek da izpita tu nikakor ne bom naredila.
    Najbolj boleče je ko ti pove da voziš zelo lepo, šo predpisih, da uredu menjavaš vendar zaradi ene napake ne narediš. To se mi je zgodilo že tretjič.

    @luka wrote:

    To temo sem odprl zato, da se vam ne bi pripetilo na vozniškem izpitu za avto enako kot se je meni.

    Enosmerne ceste :

    Ko iz enosmerne ceste v križišču peljete naravnost ali zavijate desno na dvosmerno cesto se vedno razvrstite ob desni rob vozišča.

    Ko iz enosmerne ceste v križšču zavijate levo na dvosmerno cesto, se razvrstite ob levi rob.

    Trikrat se narobe razvrstite in padete na izpitu.

    vozniski-izpit.com
    Keymaster
    Post count: 38

    Objavili smo zanimivi video posnetek z naslovom Napake na vozniškem izpitu.

    silvo
    Gost
    Post count: 573

    res žalostno, če ti ni povedal, kje se ne sme menjati pasov. k tema dvema točkama dodaj še prehod za pešce.

    Branka
    Gost
    Post count: 573

    naredila sem republiske testeste in padla na izpitni voznji in naredila sem jih ponovno v kartoncek ze dobila stempilko da sem jih naredila in potem brisali kot da jih nisem naredila a lahko to komisija naredi ce je to po zakonu ali prekrsek prosim za odgovor in hvala ze v naprej

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    naredila sem republiske testeste in padla na izpitni voznji in naredila sem jih ponovno v kartoncek ze dobila stempilko da sem jih naredila in potem brisali kot da jih nisem naredila a lahko to komisija naredi ce je to po zakonu ali prekrsek prosim za odgovor in hvala ze v naprej

    Pozdravljeni,
    Veljavnost praktičnega dela vozniškega izpita je 3 leta. Pravilnik o vozniškem izpitu pa navaja tudi da lahko kandidat , ki je opravil teoretični del izpita, v roku veljavnosti teoretičnega dela izpita največ štirikrat opravlja praktični del izpita.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Aljoša
    Gost
    Post count: 573

    Padel sem ker sem na zapuščanju avtoceste zmanjšal hitrost že na voznem prometnem pasu.

    marjučo
    Gost
    Post count: 573

    Aljoša, padel si vrjetno zaradi tega, ker si preveč zaviral. Morda si prišel na 90km/h ali še manj? si pogledal, če je za tabo kolona vozil? Si se sploh uvrstil pravičas na odstavni pas in nakazal smer z utripalko? dejstvo je, da na voznem pasu nesmemo zavirati, ampak šele na odstavnem pasu.
    Mi je pa čudno, da vas večina tukaj navaja da padete zaradi ene napake?! ko sem jaz in moja generacija opravljali izpitno vožnjo, je čisto vsak naštel kar nekaj napak, ki jih je dobil s strani komisije. pa verjemite, nismo vsi padli oz. delali 3,4,….izpitno vožnjo. Je morda dandanašnja komisija morda bolj stroga kot je bla npr. pred 10leti? toliko za razmislek ;)

    marjučo
    Gost
    Post count: 573

    pogojne zele puščice na semaforju? a to pogojno pomeni, da je utripalo zeleno? predvidevam, da si jo spregledal in čakal pred zavijanjem. meni se je to 1x tud zgodilo. mislim, da je bila močna svetloba in se sploh ni videlo, da gori oz. utripa zeleno ;)

Odgovori na: Reply #15026 in Zakaj sem padel na izpitu
Vaši podatki: