Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Izpit za avto Zakaj sem padel na izpitu

  • Avtor
    Prispevki
  • Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 2

    Pozdravljeni!

    Sem nova na forumu in sm rekla da par besed moram povedati tudi sama. Danes sem opravljala izpit že tretjič in ga nisem naredila.
    Prvič sem pala zaradi bočnega pogleda na avtocesti, za katerega tudi sam inštruktor ni omenil, drugič sem pala po svoji krivdi zaradi prekoračitve hitrosti za pet, danes pa sem ponovno pala zaradi prevožene polne črte na zaviralnem pasu, samo zaradi te napake. Ko sem gospodu v komisji objasnila da mi da možnost da opravim izpit, saj ga nujno potrebujem za službo mi je zelo na grob način odgovoril da to ni fer in da se z njim o tem ne bom pogovarjala. Sicer ne razumem zakaj tako, saj sem gospoda imela že drugič v komisj,sploh da ne govorim o njegovi aroganci do menei. Sedaj moram čakati 14 dni na ponovno opravljanje izpita, čeprav mi je rekel naj se takoj prijavim in da bom naslednji teden že vozila.
    Odločila sem se da stopim do direktorja izpitnega centra, čeprav vem da dosegla ne bom nič, če pa ne bo šlo drugače bom najprej zahtevala zamenjavo člana komisije v skrajnem primeru pa celo zamenjala izpitni center, ker imam namreč občutek da izpita tu nikakor ne bom naredila.
    Najbolj boleče je ko ti pove da voziš zelo lepo, šo predpisih, da uredu menjavaš vendar zaradi ene napake ne narediš. To se mi je zgodilo že tretjič.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    @luka wrote:

    To temo sem odprl zato, da se vam ne bi pripetilo na vozniškem izpitu za avto enako kot se je meni.

    Enosmerne ceste :

    Ko iz enosmerne ceste v križišču peljete naravnost ali zavijate desno na dvosmerno cesto se vedno razvrstite ob desni rob vozišča.

    Ko iz enosmerne ceste v križšču zavijate levo na dvosmerno cesto, se razvrstite ob levi rob.

    Trikrat se narobe razvrstite in padete na izpitu.

    Jaz sem padla zaradi iste napake. S tem da sem to naredila samo dvakrat pa sem že padla. Inštruktor mi je pa reku da bi bilo že samo enkrat dovolj za padec.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Ahhh mojca, izpita nisi nardila zato ker nisi za volan. Ostan raje doma, volan pa prepusti komu ki to obvlada… takih kot si ti me je strah na cesti…

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    @davidas wrote:

    Ahhh mojca, izpita nisi nardila zato ker nisi za volan. Ostan raje doma, volan pa prepusti komu ki to obvlada… takih kot si ti me je strah na cesti…

    Po čem sklepaš da nisem za volan? straah?? ljudje okrog tebe se lahko bojijo takih psihopatov kot si ti!?!

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Padel sem zato, ker nisem znal pokazati, kaj se nahaja pod pokrovom motorja :oops:

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Hm, ne vem, če ravno vsak ki pade na izpitu ni za spustit za volan. Sam vozim že 15 let po veliko kilometrov na mesec, od kombijev, terencev, ni da ni. Vozim tudi kamp prikolico brez vsakih težav. No, in ker sem si omislil večji avto moram zdaj delat to butasto kodo 96, ki je sama sebi namen. Ne rečem, trening rikverc in podobno mi ne škodi, samo tale vožnja po šolsko mi pa dela precej preglavic in poje precej živcev. Pa ne omejitve in stop znaki, na živce mi gre to, ker sem se moral na novo skoncentrirat na….pogled v ogledalo, smernik, še en pogled in nato bočni pogled in zamenjava smeri. To je pri meni v avtomatiki in ni nujno v tem vrstnem redu. Zdaj, ko moram mislit na te stvari seveda spregledam stvari, ki jih v real življenju nikoli ne in to me jezi.
    Jutri imam izpitno vožnjo in presneto srečo bom rabil, da mi kaka neumnost ne uide in potem padec in jovo na novo na izpit, ki si ga je nekdo izmislil bogve zakaj. Tko da ne govort, da padajo na izpitnih vožnjah samo nesposobni. Tud izkušen previden voznik lahko pade na izpitni vožnji brez težav.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    padu sem zato ker nisem znal prestavljat v klancu, Orle, priljubljena destinacija nekaterih ccc :o

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    No, prvič sem padu ker nism mogu spelat u hrib, pa drgač znam, sam u 2. prestavi težko :lol:
    Drugič ker sem v rikverc vozil po napačni strani prazne ulice.
    Tretjič pa tik pred izpitnim centrom pa ker sem polno črto prevozu…jaooo meni.

    Izpit v žepu in potem še to.
    Zdaj samo upam da bom končno naredu ta izpit da mi ni treba spet na teorijo… :oops:

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Eh kaj naj rečem…danes sem padel tretjič, in imam občutek da je vse samo potegavščina. sam ti denar poberejo. Imajo neka pravila zarad katerih se lahko samo smeješ! dal sem blinker predčasno, dal sem blinker prepozno, u bistvu več sploh ne vem ki ga morem dat! Prvič sem padel ker vozim dobro in sem samozavesten voznik ampak moram več gledat, rekla mi je da moram bolj ,,začinit,, vožnjo in ona klasika nepravočasno blinkanje! Drugič mi je ena budala vzela prednost v krožišču, in sem zapeljal na zunanji pas, ker nisem naredo kontrole je to bila smrtna napaka! pa še to drugič mi rečejo da nisem vredu tehnično podkovan, čez en teden pa da imam super tehniko. In v vseh treh primerih so mi rekli da vozim varno! WTF…obupan sem in upam da mi bo ratalo do božiča naredit če pridem na vrsto! če ne pa bote prebrali v novicah al pa na 24ur kak se je končalo :) l.p.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    @cebelica27 wrote:

    Pozdravljeni!

    Sem nova na forumu in sm rekla da par besed moram povedati tudi sama. Danes sem opravljala izpit že tretjič in ga nisem naredila.
    Prvič sem pala zaradi bočnega pogleda na avtocesti, za katerega tudi sam inštruktor ni omenil, drugič sem pala po svoji krivdi zaradi prekoračitve hitrosti za pet, danes pa sem ponovno pala zaradi prevožene polne črte na zaviralnem pasu, samo zaradi te napake. Ko sem gospodu v komisji objasnila da mi da možnost da opravim izpit, saj ga nujno potrebujem za službo mi je zelo na grob način odgovoril da to ni fer in da se z njim o tem ne bom pogovarjala. Sicer ne razumem zakaj tako, saj sem gospoda imela že drugič v komisj,sploh da ne govorim o njegovi aroganci do menei. Sedaj moram čakati 14 dni na ponovno opravljanje izpita, čeprav mi je rekel naj se takoj prijavim in da bom naslednji teden že vozila.
    Odločila sem se da stopim do direktorja izpitnega centra, čeprav vem da dosegla ne bom nič, če pa ne bo šlo drugače bom najprej zahtevala zamenjavo člana komisije v skrajnem primeru pa celo zamenjala izpitni center, ker imam namreč občutek da izpita tu nikakor ne bom naredila.
    Najbolj boleče je ko ti pove da voziš zelo lepo, šo predpisih, da uredu menjavaš vendar zaradi ene napake ne narediš. To se mi je zgodilo že tretjič.

Odgovori na: Reply #15036 in Zakaj sem padel na izpitu
Vaši podatki: