Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Izpit za avto Zakaj sem padel na izpitu

  • Avtor
    Prispevki
  • Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    To temo sem odprl zato, da se vam ne bi pripetilo na vozniškem izpitu za avto enako kot se je meni.

    Enosmerne ceste :

    Ko iz enosmerne ceste v križišču peljete naravnost ali zavijate desno na dvosmerno cesto se vedno razvrstite ob desni rob vozišča.

    Ko iz enosmerne ceste v križšču zavijate levo na dvosmerno cesto, se razvrstite ob levi rob.

    Trikrat se narobe razvrstite in padete na izpitu.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Padla sem pri zadnjem zavijanju levo pred izpitnim centrom roška. Ocenjevalec mi ni dal še ene možnosti. Še enkrat bom morala na izpit.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Mene so vrgli na izpitu za avto, ker sem menjal pas preko polne črte. Inštruktor mi tega ni nikoli povedal. Menda se pade tudi če se zamenja pas v križišu (to sem izvedel danes šele po končani izpitni vožnji) :oops:

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Padla sem ker sem parkrat močno zavirala pri rumeni luči, brez da bi pogledala v vzratno ogledalo.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Padel sem, ker sem se z ogledalom dotaknil ogledala drugega avtomobila :oops:

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Padla sem pri prvem zavijanju levo, ker sem menjala pas v križišu. :oops:

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    :!: Kot povratnik z dolgeletnimi izkušnjami sem danes padel zaradi pogojne zelene puščice na semafarju, pri zavijanju v desno.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Pri obračanju sem prevozil polno črto. Rezultat: jovo na novo :oops:

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Padla sem, ker na izpitu za avto nisem znala odkleniti volana. Ocenjevalec mi je rekel, da se to uči prvo uro v avtošoli. Nisem čisto prepričana, da mi je učitelj vožnje res pokazal, kako se odklene volan v avtomobilu.

    Predno greste na izpit, preverite, če vi to znate, ali pa da res znate uporabljati luči. Jst sem ugotovila,da tudi luči za vožnjo ponoči ne znam prižgati,kaj šele uporabljati. :ugeek:

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Zgrešil sem smer vožnje, potem pa nisem znal najti prostora za obrnt.

Odgovori na: Reply #15022 in Zakaj sem padel na izpitu
Vaši podatki: