Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Izpit za avto Vožnja s spremljevalcem

• Avtor
    Prispevki
    Število objav: 0

Pozdravljeni,
    zanima me, ali velja izpit s spremljevalcem v vsakem primeru 2 leti od začetka usposabljanja, tudi če sem ga opravila pri 17-ih in ne 16-ih leti? Torej sem že polnoletna, a zaenkrat nisem imela ustreznih pogojev za opravljanje izpita in me zanima, če še lahko vozim s spremljevalcem preden se v bližnji prihodnosti prijavim na izpit?
    Lep pozdrav,
    Nina

Mirko TurkMirko Turk
    Moderator
    Število objav: 332

Pozdravljeni,

Ali je nalepka L lahko na avtu tudi kadar avto ne vozi voznik “pripravnik”. (magnetne tablice namreč ni bilo).

Hvala in lp

Pozdravljeni, v Zakonu o voznikih te obrazložitve ne najdem.

ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

Mirko TurkMirko Turk
    Moderator
    Število objav: 332

Pozdravljeni mene zanima ce pri 16 letih lahko zacnem delat ispit s spremstvom

Hvala za odgovor

Pozdravljeni,

Pri 16. letih lahko pričnete z usposabljanjem v šoli vožnje, opravite tudi teoretični del vozniškega izpita, v šoli vožnje zaključite program ter nato pričnete voziti s spremljevalcem, praktični del vozniškega izpita pa opravite po dopolnjenem 18. letu starosti

ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos