Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Izpit za avto Vožnja s spremljevalcem

  • Avtor
    Prispevki
  • nastja
    Gost
    Post count: 573

    če naredim izpit za vožno s spremljevalcem, dobim tudi izpit za moped?

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    če naredim izpit za vožno s spremljevalcem, dobim tudi izpit za moped?

    Pozdravljeni,
    Ko boste po zaključenem programu vožnje s spremljevalcem opravili vozniški izpit za kategorijo B in “dvignili” vozniško dovoljenje, se vam bo priznala tudi kategorija AM.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Jernej
    Gost
    Post count: 573

    Lep pozdrav! Zanima me, ali res moram po 16 letu (po opravljenih 22 urah in društvenem testu) vsake 2 ali 3 mesece narediti uro z inštruktorjem?

    Lp

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Lep pozdrav! Zanima me, ali res moram po 16 letu (po opravljenih 22 urah in društvenem testu) vsake 2 ali 3 mesece narediti uro z inštruktorjem?

    Lp

    Pozdravljeni,
    Nova zakonodaja tega ne predpisuje več, je pa to vsekakor priporočljivo, saj se ko vozite s spremljevalcem lahko zgodi, da pričnete nekatere pomembne stvari izpuščati (npr. pogledi v mrtvi kot).

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    nekdo
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni!
    Stara sem 18 let. Glavno vožnjo sem padla, zato sem se odločila za vožnjo s spremljevalcem. Zanima me koliko časa lahko tako vozim z L tablico?
    Hvala, LP

    Mirko Turk
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni, To je določeno v Zakonu o voznikih – Vožnja s spremljevalcem (57 člen).

    (5) Pod pogoji, navedenimi v tem členu, sme oseba iz prvega odstavka tega člena voziti osebni avtomobil, dokler ne opravi vozniškega izpita za vožnjo motornih vozil kategorije B, vendar največ dve leti od začetka usposabljanja.

    Voznica
    Gost
    Post count: 573

    Zanima me, kaj potrebujem in kam naj se obrnem po potrdilo za vožnjo s spremljevalcem?
    Opravljenih imam že 22 ur vožnje.

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni,

    Vse o vožnji s spremljevalcem izveste tukaj.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Jurij
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni
    Mene pa zanima če lahko če imaš izpit z spremljevalcem voziš štirikolesnik seveda z spremljevalcem in nameščeno L tablico?

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni
    Mene pa zanima če lahko če imaš izpit z spremljevalcem voziš štirikolesnik seveda z spremljevalcem in nameščeno L tablico?

    Pozdravljeni,
    Vožnja s spremljevalcem je namenjena bodočim voznikom, ki bodo vozili avto.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

Odgovori na: Reply #20494 in Vožnja s spremljevalcem
Vaši podatki: