Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Vozniško dovoljenje Vožnja s spremljevalcem

  • Avtor
    Prispevki
  • Anja
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni,
    mene pa zanima kakšen je postopek za pridobitev izpita s spremljevalcem. Imam že 20 ur odvoženih v avtošoli in poslala sem tudi že vlogo za kazenske točke. Kakšen je postopek za naprej? Moram na upravno enoto? Hvala in lp

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Po

    Pozdravljeni,
    mene pa zanima kakšen je postopek za pridobitev izpita s spremljevalcem. Imam že 20 ur odvoženih v avtošoli in poslala sem tudi že vlogo za kazenske točke. Kakšen je postopek za naprej? Moram na upravno enoto? Hvala in lp

    Pozdravljeni, vse informacije o tej temi najdete na strani vožnja s spremljevalcem.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Sebastjan
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni,

    zanima me ali lahko namestimo zeleno tablico s črko L ( vožnja s spremljevalcem) na notranjo stran zadnjega stekla na avtomobilu.
    Prosim za natančen odgovor, ker v zakonu ne dobimo odgovora na besede ” zadnja stran vozila”.
    51. člen zakona smo prebrali.
    “(7) Tablica iz 4. točke prvega odstavka tega člena je kvadratne oblike, zelene barve, na kateri je črka »L« bele barve. Nameščena mora biti na levi polovici zadnje strani vozila, kadar vozi vozilo voznik s spremljevalcem. ”

    Hvala za odgovor.

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni,

    zanima me ali lahko namestimo zeleno tablico s črko L ( vožnja s spremljevalcem) na notranjo stran zadnjega stekla na avtomobilu.
    Prosim za natančen odgovor, ker v zakonu ne dobimo odgovora na besede ” zadnja stran vozila”.
    51. člen zakona smo prebrali.
    “(7) Tablica iz 4. točke prvega odstavka tega člena je kvadratne oblike, zelene barve, na kateri je črka »L« bele barve. Nameščena mora biti na levi polovici zadnje strani vozila, kadar vozi vozilo voznik s spremljevalcem. ”

    Hvala za odgovor.

    Pozdravljeni, točnega odgovora vam ne morem ponuditi.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    dušan
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni!
    Zanima me,če lahko kot vpisan spremljevalec kandidata za vozniški izpit B kat.prisostvujem na izpitni vožnji!
    Lep pozdrav!

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni!
    Zanima me,če lahko kot vpisan spremljevalec kandidata za vozniški izpit B kat.prisostvujem na izpitni vožnji!
    Lep pozdrav!

    Pozdravljeni, to ni možno.

    Na praktičnem delu izpita lahko prisostvujejo le:

    – kandidat, ki opravlja praktični del izpita;

    – učitelj vožnje, ki spremlja kandidata na praktičnem delu izpita;

    – strokovni vodja šole vožnje;

    – člani izpitne komisije, ki ocenjujejo kandidata na praktičnem delu izpita;

    – člani izpitnih komisij, ki se dodatno strokovno izpopolnjujejo;

    – uradne osebe, pooblaščene za nadzor nad delom izpitnih komisij;

    – osebe, ki se usposabljajo za ocenjevanje na vozniškem izpitu;

    – osebe, ki opravljajo preizkus usposobljenosti za člana izpitne komisije.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

Odgovori na: Reply #30446 in Vožnja s spremljevalcem
Vaši podatki: