Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Izpit za avto Voznik povratnik

  • Avtor
    Prispevki
  • dane
    Gost
    Post count: 573

    gdo pravi da so ti bivši vozniki vozili pod vplivom alkohola,lahko da so bili v prometu prehitri,lahko da je kateri izmd teh res izgubil vozniško zaradi alkohola,ni važno zakaj ga je izgubil.sedaj obsojaš ti druge ,se pravi da si ti zvesten voznik ali kaj mislim da to nebo držalo tudi ti si gdaj pa gdaj prekoračil hitrost zato se ne delaj pametnega.

    daniel
    Gost
    Post count: 573

    Pozravljeni,
    ponovno moram opraviti v.d.
    Januarja 2014 sem napihal in nato zaprosil za odložitev izvršitve prenehanja veljavnosti v.d. in opravil psihosoc. delavnice…
    Tik pred iztekom poizkusne dobe so me ustavili zaradi rahle prekoračitve hitrosti. Dobil sem kazen in tri točke, kar se smatra za hujši prekršek in posledično ostal brez izpita. Ali moram za ponovno pridobitev zaradi teh treh točk na varno vožnjo (enkrat prejšnjič sem jo sicer že opravu) ali mi zadostujejo p.s. delavnice ki sem jih opravil za pogojno, saj mi je bilo v.d. odvzeto zaradi alkohola? Ali se ševedno da vozniško opravljati pred iztekom prepovedi in ga po tem samo dvigniti?
    Lepa hvala
    LP

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozravljeni,
    ponovno moram opraviti v.d.
    Januarja 2014 sem napihal in nato zaprosil za odložitev izvršitve prenehanja veljavnosti v.d. in opravil psihosoc. delavnice…
    Tik pred iztekom poizkusne dobe so me ustavili zaradi rahle prekoračitve hitrosti. Dobil sem kazen in tri točke, kar se smatra za hujši prekršek in posledično ostal brez izpita. Ali moram za ponovno pridobitev zaradi teh treh točk na varno vožnjo (enkrat prejšnjič sem jo sicer že opravu) ali mi zadostujejo p.s. delavnice ki sem jih opravil za pogojno, saj mi je bilo v.d. odvzeto zaradi alkohola? Ali se ševedno da vozniško opravljati pred iztekom prepovedi in ga po tem samo dvigniti?
    Lepa hvala
    LP

    Na podlagi sklepa o prenehanju vozniškega dovoljenja je za to odločitev pristojen zdravnik na kontrolnem zdravniškem pregledu.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Maja
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni! Ponovno moram opravljati vozniški izpit, postopek mi je popolnoma jasen, zanima me samo, ali moram ponovno opravljati izpit iz prve pomoči, ki sem ga opravila že leta 1973 in je tudi takrat veljal neomejeno? Hvala za odgovor in prisrčen pozdrav!

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni! Ponovno moram opravljati vozniški izpit, postopek mi je popolnoma jasen, zanima me samo, ali moram ponovno opravljati izpit iz prve pomoči, ki sem ga opravila že leta 1973 in je tudi takrat veljal neomejeno? Hvala za odgovor in prisrčen pozdrav!

    Pozdravljeni, opravljen izpit iz prve pomoči vam še vedno velja.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    fredi
    Gost
    Post count: 573

    POZDRAVLJENI ZANIMA ME KOLIKO KRAT LAHKO DELAŠ REŠUJEŠ OBČINSKE POLE ZA CPP L.P

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    POZDRAVLJENI ZANIMA ME KOLIKO KRAT LAHKO DELAŠ REŠUJEŠ OBČINSKE POLE ZA CPP L.P

    Pozdravljeni, teoretični del vozniškega izpita (republiške online izpitne testne pole cpp) lahko opravljate, dokler ga pač ne opravite.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Sara
    Gost
    Post count: 573

    Spoštovani ,

    imam vprašanje , zveni čudno , pa bom vseeno vprašala , ali se povratnik ” smatra” kod mladi voznik ?

    Hvala za odgovore ,

    lepo Vas pozdravljam

    Sara

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Spoštovani ,

    imam vprašanje , zveni čudno , pa bom vseeno vprašala , ali se povratnik ” smatra” kod mladi voznik ?

    Hvala za odgovore ,

    lepo Vas pozdravljam

    Sara

    Pozdravljeni. Citiram Zakon o voznikih:

    Voznik začetnik oziroma voznica začetnica (v nadaljnjem besedilu: voznik začetnik) je voznik motornega vozila do dopolnjenega 21. leta starosti in voznik motornega vozila dve leti od prve pridobitve vozniškega dovoljenja ne glede na to, ali je bilo pridobljeno v Republiki Sloveniji ali tujini. Voznik začetnik je tudi voznik motornega vozila dve leti od prve pridobitve vozniškega dovoljenja za vožnjo motornih vozil katere od kategorij A2, A ali B, čeprav že ima vozniško dovoljenje za vožnjo motornih vozil kategorij AM, A1, B1, F ali G;

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Povratnik
    Gost
    Post count: 573

    Zdravo.
    Sem povratnik in me zanima za opravljanje obcinskih testov.
    Cena za obcinske je 32.00€,,ali to ceno placas samo prvic ali vedno kolikokrat gres pisat??

Odgovori na: Reply #23552 in Voznik povratnik
Vaši podatki: