Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Izpit za avto Voznik povratnik

  • Avtor
    Prispevki
  • Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Živjo!

    Jaz pa sem imel prometno nesrečo v kateri sem napihal 0,62. Sedaj pa me zanima kako in kaj je z ponovnim opravljanjem vozniškega dovoljenja (sem mladi voznik). Ali bom sedaj voznik povratnik?

    LP

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Ammm mislim da je če prvi odvzem, si pol leta brez vozniškega izpita. Potem morš it pa pač še enkrat use delat (predavanja, občinski, ure vožnje…)

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Pa zraven še psihološki test, edukacijsko delavnico, pa mogoče še varno vožnjo. Odsekat glavo tistemu, ki se je spomnil te idiotizme.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Zamujam malo, vendar tema je ista:
    odvzeli so mi voznisko ze pred 6 leti ker sem napihala (se po starem 0,62), nato me se pred cca 4 leti dobili brez vozniske in pod vplivom alkohola. Razlog zakaj vmes nisem sla ponovno delat vozniske, ko ni bilo tako komplicirano, je verjetno ker nism bila se dovolj “zrela” za to..
    Postopek kako spet do vozniskega mi je jasen, skrbi me le to, ker ne vem ce po zdravniskem pregledu mi bojo dolocili edukacijske oz. psihococialne delavnice (cena med prvo (150 EUR) in drugo (500 EUR) je vec kot konkretna).
    Skrtaka, zanima me KDO in po KAKSNIH kriterijih to doloca?
    Hvala za odgovor :)

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Živjo Lulu,

    Jaz sem sedaj v podobnem položaju. Ali mi lahko poveš kako si se ti rešila iz te situacije – voznik povratnik ? :oops:

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    @peter pan wrote:

    Živjo Lulu,

    Jaz sem sedaj v podobnem položaju. Ali mi lahko poveš kako si se ti rešila iz te situacije – voznik povratnik ? :oops:

    Pa saj imate že vse večkrat razloženo. Samo poiskati morate: Voznik povratnik in ponovni vozniški izpit

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Brez zamere, ampak vam je čisto prav, kaj pa pijete in vozite…se zavedate, da ogrožate življenja??? :x

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Ko tole berem se kar zgrožam. Vi pjani vozite in pol se še upate kritizarati pravila in kazni, ki so vas doletele. To priča, da se dejasnko ne zavedate življenja in ceste ter kaj se lahko zgodi že v treznem stanju kaj šele v vinjenem ali kakem hujšem.
    Sramota. Ampak vam je itak vseeno ne.

    Lp

    Marjan
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni
    Ponovno moram opraviti vozniski izpit.Imam veljavno zdravnisko spricevalo,potrdilo o opravljenih edukacijskih delavnicah,rdeci kriz in tecaj CCP: Ker sem vecinoma na terenu in obcasno prihajam v Slovenijo me zanima koliko prej se moram prijaviti za polaganje izpita.Imate mogoce v naprej dolocene termine da si potem poiskusam tako urediti prihod domov.Doma bom spet 14.11. in me zanima ce je takrat mozno priti in opraviti preizkus znanja-teste.Prosim ce mi lahko svetujete in pomagate.
    Hvala in lep pozdrav

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni,

    Oglejte si proste termine izpitnih centrov.

    Priglasi vas lahko tudi oseba, ki ima vaše pisno pooblastilo in zahtevane dokumente.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

Odgovori na: Reply #15156 in Voznik povratnik
Vaši podatki: