Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Avtošola Uspešnost avtošol Uspešnost avtošol izpitnega centra Maribor

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
  • Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 73

    Upravna enota je v sodelovanju z izpitno komisijo Maribor izdala rezultate uspešnosti avtošol in njihovih kandidatov na področju Izpitnega centra Maribor. Rezultati teoretičnega in praktičnega preverjanja znanja se nahajajo na spodnji povezavi:

    uspešnost kandidatov in šol vožnje na področju izpitnega centra Maribor

    Komentirajte :oops:

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Rada bi opozorila vse, ki ste razmišljali o vpisu v avtošolo Vid***ik, ki jo toplo odsvetujem. Dogajalo se mi je, da sem skoraj vsako uro morala inštruktorja čakati ko je imel on takšne ali drugačne opravke..ali je to bilo pred trgovino ko je on veselo nakupoval, ali je to blo pred AMZS kjer je imel znance in se je pogovarjal (enkrat sem ga čakala 25 min) ali pa je to bilo 5 min za katere je menil, da se ne bodo poznale. kasneje teh minut ni nadoknadil saj ga je čakal nov kandidat. Tako mi je nabijal ure (vozila sma čisto vedno po 2 uri kar je v avtošoli 100 minut in od teh minut sem ga veliko čakala). Bočnega parkiranja me sploh ni učil, rekel je da mi tega ni potrebno znati. Nato sem klicala šefa, ki pa je rekel, da si zmišljujem ker je to njihov najboljši inštruktor. Pri 50 urah še jaz nisem bila sposobna za na izpit, podobno pa se je dogajalo pri ostalih kadidatih. Zraven tega sem morala plačati 60 € za predavanja CPP na katerega se nisem prijavila in se ga nisem udeležila, saj je Videčnik rekel moji mami, da mi ni treba ker se za cpp moram naučiti samo pole. Svetujem, da k tej avtošoli ne greste. Pa srečno in varno vožnjo :)

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
Odgovori na: Reply #15019 in Uspešnost avtošol izpitnega centra Maribor
Vaši podatki: