Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Izpit za avto Strah pred izpitno vožnjo

  • Avtor
    Prispevki
  • Katja
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni!!
    V torek 26.1.2016 imam izpitno vožnjo. Do zdaj imam zvoženih 26ur…vožnja mi gre vredu razen včasih pozabil pogledat čez rame. Na izpitni je pomembno da ne delaš napak. Mene je strah ko se pripeljem v križišča ali krožna križiča. Kako naj premagam strah…če me bo strah nebom naredila izpitne..rada bi jo in želim si močno. Lp

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni!!
    V torek 26.1.2016 imam izpitno vožnjo. Do zdaj imam zvoženih 26ur…vožnja mi gre vredu razen včasih pozabil pogledat čez rame. Na izpitni je pomembno da ne delaš napak. Mene je strah ko se pripeljem v križišča ali krožna križiča. Kako naj premagam strah…če me bo strah nebom naredila izpitne..rada bi jo in želim si močno. Lp

    Pozdravljeni, o strahu pred izpitno vožnjo smo že pisali in sicer v sledečih člankih:

    Še vedno imate možnost,da v ponedeljek in torek odpeljete z vašim učiteljem še kakšno uro vožnje. Pred-izpitna vožnja ponavadi kandidatu zbije tremo. Saj verjetno poznate tisti rek “Vaja dela mojstra”. Prosimo sporočite, kako vam je šlo.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    rok
    Gost
    Post count: 573

    Tudi jas imam glavno v torek… bomo videli … Nedelaj izpita za avto v največjo galamo in ti bo šlo. veliko srečo obema

    rok
    Gost
    Post count: 573

    No jst sm naredu… glede vožnje mi ni rekel nič… Ko se je končala vožnja in sem mogel parkirat sem se zelo rahlo dotaknil robnika pločnika in je rekel samo to da imam srečo da je tam robnik čene bi zapeljav v reko :D
    35 ur v prvo.

    m123455
    Gost
    Post count: 573

    Danes sem imel glavno vožnjo, naredil sem v tretjem poskusu. Pri prvih dveh je bila zmeraj prisotna trema. Zato vsem priporočam, ki se soočate z isto problematiko, da zvečer vzamete en persen za pomiritev, zjutraj ko ustanete pa si skuhajte metin čaj. Pomaga!!! Danes sem imel cisto mirno nogo in mirne roke!

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Danes sem imel glavno vožnjo, naredil sem v tretjem poskusu. Pri prvih dveh je bila zmeraj prisotna trema. Zato vsem priporočam, ki se soočate z isto problematiko, da zvečer vzamete en persen za pomiritev, zjutraj ko ustanete pa si skuhajte metin čaj. Pomaga!!! Danes sem imel cisto mirno nogo in mirne roke!

    Odličen nasvet!

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Tanja
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni.
    Naslednjo sredo imam izpitno vožnjo. Opravljam ga 3tjic poskus.
    Imam veliko tremo.
    Kaj svetujete!

Odgovori na: Reply #28541 in Strah pred izpitno vožnjo
Vaši podatki: