Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Izpit za avto racunalnisko pisanje cpp

  • Avtor
    Prispevki
  • Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Mene pa zanima ali so ze povsod v sloveniji racunalniska preverjanja cpp ali se kje ni?

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Zaenkrat eteorije cpp še ni nikjer, no vsaj tega niso objavili na spletnih straneh AVP-ja.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Informacija da se bo začelo elektronsko preverjanje znanja je seveda za nekatere ljudi ki bomo še opravljali vozniški izpit seveda bistveno težje vsaj za tiste ki niso računalniško pismeni in za tiste konec koncev ki so, zdaj jaz to razumem da bodo pač naložili na računalnike pole in jih boš reševal,na testih moraš pokazati da poznaš prometne znake,križišča in še nekaj druge teorije,vprašanja pa bodo verjetno naključno izbrana ne pa tako kot je na polah znaki križišča in teorija.Moje razmišljanje je da to nebo šlo prav zelo dolgo poskusili bodo pač in prej ali slej ugotovili da so ga podomače usrali¸¸.. ker enkrat boš poskusil v drugo boš pa že premislil ali še ali ne in vse skupaj pustil državna blagajna bo prazna ,ker ljudje ne bodo plačali 32€ za teste in posledično bodo stem tudi avto šole ena za drugo zapirale svoja vrata tako nebo niti predavanj iz cpp in ljudje se bodo rajši vezali na javne prevoze avtobuse, vlake itd…Tukaj v ta projekt je vloženega ogromno denarja in videli bodo da iz tega ni nič in spet bodo rajši prešli na stari sistem, če je bilo 50 let vredu zdaj pa hočejo na silo nekaj spremeniti,na koncu čez nekaj mesecev bodo spet prešli na pole in zapravili cel kup denarja seveda na račun davkoplačevalcev to preprosto je ena sama šlamastika tako kot še marsikatera stvar v tej naši državi

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Še to bi dodala k mojemu članku vendarle je bilo to vedno narejeno za ljudi da so si potem kupili avto plačali zavarovanje torej živi zavarovalnica bencinski servisi če ga poškodujemo avto servisi,mehaniki in itd…zdaj bo država ta krog prekinila oziroma ga enostavno uničila pa res nič ne razmišljajo kako bodo ljudje hodili v službe iz oddaljenih krajev saj nemorejo biti vedno starši na razpolago da bodo vozili svoje otroke v službe in šole itd…saj tudi delodajavci zahtevajo vozniške izpite kako bo šel bodoči zdravnik na intervencijo če pa nima avta itd…v tej stvari nimajo popolnoma nobenega razmišljanja kar nekaj posvoje samo da je.

Odgovori na: Reply #15198 in racunalnisko pisanje cpp
Vaši podatki: