• Avtor
    Prispevki
  • Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    pozdravljeni!

    imam eno vprašanje glede opravljene prve pomoči. prvo pomoč sem uspešno naredil pred letom in pol.. v kolikšnem času po opravljeni prvi pomoči lahko se delam izpit za avto? so kakšne omejitve?

    lep pozdrav JureEe

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 73

    pozdravljeni,

    Opravljen izpit iz prve pomoči vam velja za neomejeno obdobje (torej za vedno).

    Lp

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    hvala ti za pomoč :) spraševal sem ker sem dobival vedno drugačne podatke. eden mi reče 1 leto, drugi 2 leti, nekateri za vedno..

    mam pa se eno vprašanje.. kakšna je razlika če delas izpit za 17 let ali ko si 18 let? ker sem v situaciji ko bi sel sedaj delat izpit, ker imam čas, toda manjka mi se 7 mesecev do 18.. kaj je drugače če naredim izpit pri 17-letih pa se vozim medtem s spremljevalcem?

    je kakšna razlika v ceni/potrebnih ur/izpitih?

    lp

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 73

    Na sledeči povezavi si lahko ogledate okvirne stroške vozniškega izpita

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    @JureEe wrote:

    hvala ti za pomoč :) spraševal sem ker sem dobival vedno drugačne podatke. eden mi reče 1 leto, drugi 2 leti, nekateri za vedno..

    mam pa se eno vprašanje.. kakšna je razlika če delas izpit za 17 let ali ko si 18 let? ker sem v situaciji ko bi sel sedaj delat izpit, ker imam čas, toda manjka mi se 7 mesecev do 18.. kaj je drugače če naredim izpit pri 17-letih pa se vozim medtem s spremljevalcem?

    je kakšna razlika v ceni/potrebnih ur/izpitih?

    lp

    Jure, jaz ti svetujem sledeče. Pol leta pred dopolnjenim 18 letom opravi tečaj cpp v šoli vožnje, potem pa pri 18 letih opravi republiške teste cpp, in prični z vožnjo v avtošoli. Ko boš izvozil program, se lahko takoj prijaviš na glavno vožnjo. :roll:

Odgovori na: Reply #15075 in prva pomoc
Vaši podatki: