Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Vozniško dovoljenje podaljšanje izpita

• Avtor
    Prispevki
    Gost
    Število objav: 416

Živjo,

si bom odgovorila sama, ker sem prejela odgovor iz glavnega štaba za bedarije. Predčasni zdravniški izpit se lahko opravlja le pred posebno komisijo, če ne, se pač sprijazniš, da boš pač 2x v letu podaljševal vozniški izpit. Študenti imamo dnar za razliko od države.

Lp, Tina

Gost

Živjo,
    danes 17.1.2020 sem dobil “obvestilo o poteku veljavnosti vozniškega dovoljenja, zaradi zdravstvene omejitve”. 23.12. sem opravljal zdravniski pregled zaradi voznje pod vplivom alkohola, ki sem ga opravil, ugotovili pa so da moram voziti z očali. Čudno mi je ker imam veljavno voznisko do 7.3.2028 in vpisano omejitev 01.06 ze od prej v registru pa so ugotovili, da se zdravstvene omejitve ne ujemajo. Ali je to njihova napaka ker meni na vozniski ze pise da imam omejitev 01.06. oni pa trdijo, da je nimam vpisane?
    Hvala za odgovor.

lep pozdrav, Dejan

Gost

Moj tast bo star 80 let in mu bo poteklo vozniško dovoljenje A kategorije,ker pa ve,da ne bo naredil zdravniške , bi rad vsaj da se vozi z kolesom z motorjem (45 km/h), je še vitalen in sposoben, nebi se pa rad vozil z nopedom 25km/h
    Je mozno da se vozi s tem izpitom A kategorije s kolesom z motorjem, torej 45 km/h

lp

Gost

Pozdravljeni.. voznisko dovoljenje mi je poteklo 9. 2. 2019, torej vec kot eno leto nazaj. Ali ga lahko brez tezav podaljsam ali obstaja kaksen rok v katerem je to potrebno storiti, da ni potrebno ponovno opravljati izpita?
    In kako izvem, ali moram na zdravniski pregled (zaradi dioptrije)?

Gost

Lp mene zanima imel sem pogojno 1le