Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Vozniško dovoljenje podaljšanje izpita

  • Avtor
    Prispevki
  • Tina
    Gost
    Post count: 573

    Živjo,

    si bom odgovorila sama, ker sem prejela odgovor iz glavnega štaba za bedarije. Predčasni zdravniški izpit se lahko opravlja le pred posebno komisijo, če ne, se pač sprijazniš, da boš pač 2x v letu podaljševal vozniški izpit. Študenti imamo dnar za razliko od države.

    Lp, Tina

    Dejan
    Gost
    Post count: 573

    Živjo,
    danes 17.1.2020 sem dobil “obvestilo o poteku veljavnosti vozniškega dovoljenja, zaradi zdravstvene omejitve”. 23.12. sem opravljal zdravniski pregled zaradi voznje pod vplivom alkohola, ki sem ga opravil, ugotovili pa so da moram voziti z očali. Čudno mi je ker imam veljavno voznisko do 7.3.2028 in vpisano omejitev 01.06 ze od prej v registru pa so ugotovili, da se zdravstvene omejitve ne ujemajo. Ali je to njihova napaka ker meni na vozniski ze pise da imam omejitev 01.06. oni pa trdijo, da je nimam vpisane?
    Hvala za odgovor.

    lep pozdrav, Dejan

    rumba
    Gost
    Post count: 573

    Moj tast bo star 80 let in mu bo poteklo vozniško dovoljenje A kategorije,ker pa ve,da ne bo naredil zdravniške , bi rad vsaj da se vozi z kolesom z motorjem (45 km/h), je še vitalen in sposoben, nebi se pa rad vozil z nopedom 25km/h
    Je mozno da se vozi s tem izpitom A kategorije s kolesom z motorjem, torej 45 km/h

    lp

    Lara
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni.. voznisko dovoljenje mi je poteklo 9. 2. 2019, torej vec kot eno leto nazaj. Ali ga lahko brez tezav podaljsam ali obstaja kaksen rok v katerem je to potrebno storiti, da ni potrebno ponovno opravljati izpita?
    In kako izvem, ali moram na zdravniski pregled (zaradi dioptrije)?

    Alen
    Gost
    Post count: 573

    Lp mene zanima imel sem pogojno 1leto nism storil nobenega prekrška in sem pozabil da morem narediti zdravniški za očala na medicini dela pa so čakalne dobe velike….kaj morem storiti?

    Boštjan
    Gost
    Post count: 573

    15.03.mi poteče VD. V tem tednu bi moral praviti zdravniški pregled, pa ne dobim nikjer termina, ker nikjer ne sprejemajo.
    Edini terin sem dobil v eni izmed privatnih enot na datum 20.03. Kaj naredim v tem primeru in ali bom lahko vseeno podaljšal VD. Sempa stari voznik že 25 let.
    Hvala za odgovor.

    Klaudia
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni,

    leta 2015 sem opravljala zdravniski pregled za vozniski izpit. Ker sem na pregledu slabse videla, so mi zdravnisko opravicilo izdali za obdobje 5 let, a brez kaksne omejitve (npr. voznja z ocali). Letos moram ponovno opraviti zdravniski predled, zanima pa me, ali zadostuje le pregled na medicini dela, ali potrebujem kaksno potrdilo oftalmologa? V vmesnem casu sem dobila ocala. Hvala in lep pozdrav

    Taljub
    Gost
    Post count: 573

    Pozdrav. Vozniško dovoljenje mi poteče 16 maja 2020. za podaljšanje moram priložiti zdravniško potrdilo. Na medicini dela zaradi razmer še vedno ne naročajo za preglede. Kaj naj naredim ? Hvala za odgovor

    Barbsra
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni. Podaljšanje izpita sem spregledala za leto dni. In sicer 14.4.2019, sedaj sem brez veljavnega izpita. Kolikšen je rok za podaljšanje le tega. Hvala. Lp Barbara

    Luka
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni,

    Sem voznik začetnik tako A kot B kategorije, z opravljenima tečajema varne vožnje za obe kategoriji.Na predavnjih je predavatelj tečajnikom v obeh primerih priporočal naj potrdilo predložijo na UE malo pred potekom VD, v izogib nevšečnostim ( na nekaterih UE naj nebi hoteli podaljšati vozniškega pred iztekom ).
    Ampak kot razumem uradno stran E-UPRAVE / voznik začetnik, naj bi opravljen tečaj omogočal takojšnje podaljšanje VD (s še vedno prisotno kodo 220 pod točko 12. voznikega dovoljenja)

    Sprašujem, ker bom ob poteku dovoljenja v tujini in bi rad vozniško podaljšal pred odhodom.
    Hvala za odgovor.
    LP,

Odgovori na: Reply #19290 in podaljšanje izpita
Vaši podatki: