Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Vozniško dovoljenje podaljšanje izpita

• Avtor
    Prispevki
    Število objav: 0

Pozdravljeni!

Oktobra mi po 10 letih poteče vozniško dovoljenje zaradi očal – imam dioptrijo -7. Letos maja sem bil na pregledu pri okulistu, ki ni opazil nobenih sprememb.
    Ali lahko ta izvid priložim takrat, ko bom podaljševal dovoljenje, ali je treba iti še na kakšne dodatne preglede?

Hvala za odgovor

Sem mladi voznik, voznisko dovoljenje mi potece 20. novembra 2019, vendar 21 let ne bom dopolnil do februarja 2020. Moram torej dvakrat opravljati zdravniski pregled, in kdaj moram optaviti varno vožnjo?
    LP

Lepo pozdravljeni.

Imam tako situaijo.

Cez 7 dni, mi bo poteklo veljati voznisko dovoljenje, zaradi tega, ker mi potece zdravnisko spricevalo – 5 let ( omejitev ocala).
    Opravil sem ze pregled pri okulistu. Pri zdravniku ( medicina dela), pa moram cakati na pregled se 3 tedne, “zaradi gužve”.
    Torej 2 tedna ne bom imel veljavnega vozniskega.. Zanima me kaj naj naredim, je kako mogoce na uprvni enoti vseeno podaljsat voz. dovoljenje, dokler ne opravim zdravniskega pregleda.
    Zaradi sluzbe, izpit nujno potrebujem.
    Hvala..

Pozdravljeni,
    februarja letos mi je potekel izpit (omejitev – leče/očala). Ker izpita nisem potrebovala, ga nisem šla podaljšati, saj se nisem nikamor vozila. Sedaj pa ga bom zaradi službe ponovno potrebovala. Glede na to, da je že 7 mesecev po preteku, bom potrebovala še kakšno dokazilo poleg zdravniškega spričevala?

Hvala za vaš odgovor!

Pozdravljeni, vozniško dovoljenje mi je poteklo pred 2 letoma (zaradi očal) , zdaj bi ga rada podaljšala. Moram opraviti še kaj, razen pregleda vida in medicine dela? Hvala in lep dan

Odgovori na: podaljšanje izpita
Vaši podatki: