Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Vozniško dovoljenje podaljšanje izpita

  • Avtor
    Prispevki
  • Anton
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni, imam vprašanje glede podaljšanja vozniškega izpita, ki mi poteče letos julija. Vozim z očali, vendar imam dioptrijo le 0,7 – v zdravniškem potrdilu pa piše, da bi naj hodil na preglede vsakih 5 let. Zanima me, kakšen je postopek podaljšanja – moram k okulistu ali na medicino dela ali kam drugam? V žurnalovem članku sem prebral, da osebe z dioptrijo pod 2 ne bi potrebovale pregleda za podaljšanje vozniškega. Kako je s tem?

    Matija
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni.
    Obračam se z vprašanjem za podaljšnje vozniškega izpita- voznik zacetnik!

    Pred dvema mesecema, mi je poteklo vozniško dovoljenje, za mladega voznika. Seveda od takrat dalje avta ne vozim. Za dalj časa sem bil v tujini in še nisem uspel opravil varne vožnje.

    Zanima me kaj je sedaj potrebno narediti, kdaj lahko podaljšam vozniško? Ali bo potrebno, ponovno v celoti opraviti izpit ali
    varno vožnjo in bom nato lahko podaljšal vozniško.
    Lp

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni! Meni potece izpit 4.2.2019 ampak ne bom v Sloveniji v tistem casu. Ali je mozna obnovitev vozniskega izpita predcasno? Nisem vec mlada voznica, izpit sem opravila leta 2009.
    Najlepsa hvala za odgovor!

    Lp

    Pozdravljeni, vozniško dovoljenje lahko podaljšate predčasno.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni, imam vprašanje glede podaljšanja vozniškega izpita, ki mi poteče letos julija. Vozim z očali, vendar imam dioptrijo le 0,7 – v zdravniškem potrdilu pa piše, da bi naj hodil na preglede vsakih 5 let. Zanima me, kakšen je postopek podaljšanja – moram k okulistu ali na medicino dela ali kam drugam? V žurnalovem članku sem prebral, da osebe z dioptrijo pod 2 ne bi potrebovale pregleda za podaljšanje vozniškega. Kako je s tem?

    Pozdravljeni, vozniško dovoljenje vam bodo podaljšali glede na veljavnost vozniškega spričevala.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni.
    Obračam se z vprašanjem za podaljšnje vozniškega izpita- voznik zacetnik!

    Pred dvema mesecema, mi je poteklo vozniško dovoljenje, za mladega voznika. Seveda od takrat dalje avta ne vozim. Za dalj časa sem bil v tujini in še nisem uspel opravil varne vožnje.

    Zanima me kaj je sedaj potrebno narediti, kdaj lahko podaljšam vozniško? Ali bo potrebno, ponovno v celoti opraviti izpit ali
    varno vožnjo in bom nato lahko podaljšal vozniško.
    Lp

    Pozdravljeni, opravite varno vožnjo in podaljšajte vozniško dovoljenje.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Sanja
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni.. Mene nekaj zanjima.. Imam voznisko v obliki kartice.. Spredaj mi pise veljavnost 10 let, uzadaj imam vse kategorije do leta 2068..zanjima me, ce rabim naredit zdravniski? Ker sem imela ocala takrat, sam nisem sla za tem.. Sklepam, ce bi imela omejitve glede ocal, nebi pisala odzadaj letnica 2068?lp

    Jelka
    Gost
    Post count: 573

    Spostovani! Februarja mi je poteklo vozniško dovoljenje zaradi vožnje z očali. V kakšnem času moram podaljšati dovoljenje, da mi vozniškega dovoljenja ne bo potrebno ponovno opravljati? Ali obstaja kakšen rok? Hvala za odgovor!

    Skomi
    Gost
    Post count: 573

    Dober dan. 30.6.2019 mi poteče vozniško dovoljenje po 2 letih zaradi varne voznje? Ali se lahko še vedno podaljša izpit brez varne vožnje in opravim varno vožnjo v naslednjem letu so 30.6.2020? Hvala

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni.. Mene nekaj zanjima.. Imam voznisko v obliki kartice.. Spredaj mi pise veljavnost 10 let, uzadaj imam vse kategorije do leta 2068..zanjima me, ce rabim naredit zdravniski? Ker sem imela ocala takrat, sam nisem sla za tem.. Sklepam, ce bi imela omejitve glede ocal, nebi pisala odzadaj letnica 2068?lp

    Pozdravljeni,

    Gre samo administrativno podalšanje vozniškega dovoljenja in vam ni potrebno opraviti zdravniškega pregleda.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Dober dan. 30.6.2019 mi poteče vozniško dovoljenje po 2 letih zaradi varne voznje? Ali se lahko še vedno podaljša izpit brez varne vožnje in opravim varno vožnjo v naslednjem letu so 30.6.2020? Hvala

    Pozdravljeni, dokler ne boste opravili varne vožnje ne boste mogli podaljšati vozniškega dovoljenja. Vožnja brez veljavnega vozniškega dovoljenja ni dovoljena.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

Odgovori na: Reply #30438 in podaljšanje izpita
Vaši podatki: