Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Vozniško dovoljenje podaljšanje izpita

• Avtor
    Prispevki
  • Mirko TurkMirko Turk
    Moderator
    Število objav: 332

Pozdravljeni!

Sem voznik začetnik in mi je ob dopolnjenem 21. letu poteklo vozniško dovoljenje, imam potrdilo o opravljenem dodatnem usposabljanju. Ker nisem mogel podaljšati dovoljenja prej ga bom dva meseca po pretečenem roku, moram pa se z avtom pripeljati do upravne enote. Zanima me kakšna je kazen v primeru da me ustavijo policaji.

Lp

Vožnja brez veljavnega vozniškega dovoljenja ni dovoljena. Gre za hujši prekršek, za katerega je predpisana stranska sankcija najmanj treh kazenskih točk, poleg tega pa vam lahko policist tudi zaseže vozilo.

ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

Gost
    Število objav: 410

Pozdravljeni

Partnerki je potekel veljavnost vozniškega dovoljenja 2012 leta, ker sem jaz vozil rekla je da ne rabi vozniškega dovoljenja zdaj pa bi rada imela veljavno vozniško dovoljenje.
    Zelo bi vam bil hvaležen če mi odgovorite na moj E-naslov:
    1.- Če še lahko podaljša VD
    2.- Kaj potrebuje za podaljšanje VD
    3.- če je potrebno opraviti vadbo varne vožnje za podaljšanje.
    4.- oziroma prvo vprašanje če je VD na njeno ime še v evidenci vozniških dovoljenj v UE-enotah
    Zelo bi vam bil hvaležen za vaš čim prejšnji odgovor.

LP.

Mirko TurkMirko Turk
    Moderator
    Število objav: 332

Pozdravljeni

Partnerki je potekel veljavnost vozniškega dovoljenja 2012 leta, ker sem jaz vozil rekla je da ne rabi vozniškega dovoljenja zdaj pa bi rada imela veljavno vozniško dovoljenje.
    Zelo bi vam bil hvaležen če mi odgovorite na moj E-naslov:
    1.- Če še lahko podaljša VD
    2.- Kaj potrebuje za podaljšanje VD
    3.- če je potrebno opraviti vadbo varne vožnje za podaljšanje.
    4.- oziroma prvo vprašanje če je VD na njeno ime še v evidenci vozniških dovoljenj v UE-enotah
    Zelo bi vam bil hvaležen za vaš čim prejšnji odgovor.

LP.

Pozdravljeni, vsi podatki o voznikih se hranijo v registru voznikov. Prosimo preberite si članek podaljšanje vozniškega dovoljenja.

ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos