Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Vozniško dovoljenje podaljšanje izpita

  • Avtor
    Prispevki
  • Marijan
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni. Moj vozniški izpit je potekel 02.07.2015 in nisem naredil varne vožnje zaradi denarnih in osebnih zadev.
    Sedaj ko sem v boljšem finančnem stanju kot sem bil pred 3 leti sem se odločil da bi naredil varno vožnjo. Glede izpita me zanima ali moram narediti še kaj ur vožnje preden naredim varno vožnjo ali moram narediti izpit čisto na novo? In pa če moram narediti izpit čisto na novo ali bo dovolj da naredim samo 21ur(oz kolikor je potrebno da odidem na glavno vožnjo) ali moram na novo delati tudi CPP in ostale “predizpite” za vožnjo v avtošoli. Lp, Marijan

    vozniski-izpit.com
    Keymaster
    Post count: 38

    Pozdravljeni. Moj vozniški izpit je potekel 02.07.2015 in nisem naredil varne vožnje zaradi denarnih in osebnih zadev.
    Sedaj ko sem v boljšem finančnem stanju kot sem bil pred 3 leti sem se odločil da bi naredil varno vožnjo. Glede izpita me zanima ali moram narediti še kaj ur vožnje preden naredim varno vožnjo ali moram narediti izpit čisto na novo? In pa če moram narediti izpit čisto na novo ali bo dovolj da naredim samo 21ur(oz kolikor je potrebno da odidem na glavno vožnjo) ali moram na novo delati tudi CPP in ostale “predizpite” za vožnjo v avtošoli. Lp, Marijan

    Pozdravljeni, ker je vaša situacija specifična (in se prepletata stara in nova prometna zakonodaja) pa tudi niste navedli podatka če ste v preteklosti zaprosili za podaljšanje vozniškega dovoljenja zaradi pravočasno neopravljene varne vožnje, se prosim obrnite na vam najbližjo upravno enoto.

    Marijan
    Gost
    Post count: 573

    Se opravičujem. Izpit sem naredil 18.4.2013. V preteklosti pa nisem zaprosil za podaljšanje vozniškega dovoljenja. Najlepša hvala za odgovor in lep dan.

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Se opravičujem. Izpit sem naredil 18.4.2013. V preteklosti pa nisem zaprosil za podaljšanje vozniškega dovoljenja. Najlepša hvala za odgovor in lep dan.

    Menim, da boste brez težav podaljšali vozniško dovoljenje, vendar pa se kljub temu za dotično informacijo obrnite še na upravno enoto.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Marijan
    Gost
    Post count: 573

    Hvala, polepšali ste mi dan! Lep dan vam želim :)

    Marijan
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni še enkrat,
    zanima ma katere stvari/dokumente potrebujem za enoletno podaljšanje izpita? In pa kje lahko podaljšam izpit?

    Najlepša hvala za odgovor in lep dan vem želim, Marijan

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni še enkrat,
    zanima ma katere stvari/dokumente potrebujem za enoletno podaljšanje izpita? In pa kje lahko podaljšam izpit?

    Najlepša hvala za odgovor in lep dan vem želim, Marijan

    Pozdravljeni,

    Vaš odgovor se nahaja na stranipodaljšanje vozniškega dovoljenja.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Taja
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni,

    sem mladi voznik, 15. 6. 2018 mi poteče vozniško dovoljenje. Na varno vožnjo sem se prijavila in imela prvotni datum 13. 6. (kar bi se za podaljšanje časovno super izšlo), a sem zaradi nujnega izpita na fakulteti datum morala prestaviti – prvi na voljo je bil 16. 6. Zanima me, če lahko vozniško dovoljenje brez komplikacij s potrdilom o varni vožnji podaljšam v ponedeljek, 18. 6, torej tri dni po izteku?

    Hvala za odgovor.

    Bojan
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni!

    Sem voznik začetnik in mi je ob dopolnjenem 21. letu poteklo vozniško dovoljenje, imam potrdilo o opravljenem dodatnem usposabljanju. Ker nisem mogel podaljšati dovoljenja prej ga bom dva meseca po pretečenem roku, moram pa se z avtom pripeljati do upravne enote. Zanima me kakšna je kazen v primeru da me ustavijo policaji.

    Lp

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni,

    sem mladi voznik, 15. 6. 2018 mi poteče vozniško dovoljenje. Na varno vožnjo sem se prijavila in imela prvotni datum 13. 6. (kar bi se za podaljšanje časovno super izšlo), a sem zaradi nujnega izpita na fakulteti datum morala prestaviti – prvi na voljo je bil 16. 6. Zanima me, če lahko vozniško dovoljenje brez komplikacij s potrdilom o varni vožnji podaljšam v ponedeljek, 18. 6, torej tri dni po izteku?

    Hvala za odgovor.

    Pozdravljeni, vozniško dovoljenja lahko brez težav podaljšate.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

Odgovori na: Reply #31666 in podaljšanje izpita
Vaši podatki: