Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Vozniško dovoljenje podaljšanje izpita

• Avtor
    Prispevki
    Število objav: 0

Pozdravljeni,
    Zanima me, kako je s podaljšanjem, oziroma veljavnostjo vozniškega dovoljenja.
    Lansko leto februarja so mi odvzeli vozniško dovoljenje zaradi alkohola, nakar sem opravil preventivni zdravniški pregled in mi ga je sodnica vrnila. Plačal sem vse globe in stroške in opravil tudi delavnice ki so mi jih predpisali.
    Kasneje sem moral staro vozniško vrniti na UE in so mi izdali novo, z veljavnostjo do konca februarja 2016.
    Kako pa sedaj naprej, moram ponovno opraviti zdravniški pregled, oziroma kaj storiti da bo vozniška veljavna naprej???

Hvala in lepo pozdravljeni

Mirko TurkMirko Turk
    Moderator
    Število objav: 332

Pozdravljeni,
    Zanima me, kako je s podaljšanjem, oziroma veljavnostjo vozniškega dovoljenja.
    Lansko leto februarja so mi odvzeli vozniško dovoljenje zaradi alkohola, nakar sem opravil preventivni zdravniški pregled in mi ga je sodnica vrnila. Plačal sem vse globe in stroške in opravil tudi delavnice ki so mi jih predpisali.
    Kasneje sem moral staro vozniško vrniti na UE in so mi izdali novo, z veljavnostjo do konca februarja 2016.
    Kako pa sedaj naprej, moram ponovno opraviti zdravniški pregled, oziroma kaj storiti da bo vozniška veljavna naprej???

Hvala in lepo pozdravljeni

Pozdravljeni, sledite lahko običajnemu postopku, ki je naveden na strani podaljšanje vozniškega dovoljenja.

ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

Pozdravljeni,mene zanima ce se ni prepozno podaljsati voznisko,ce mi je poteklo 14.1.2016?

Mirko TurkMirko Turk
    Moderator
    Število objav: 332

Pozdravljeni,mene zanima ce se ni prepozno podaljsati voznisko,ce mi je poteklo 14.1.2016?

Pozdravljeni,če prvič podaljšujete vozniško dovoljenje kot voznik začetnik, potem lahko to opravite brez težav.

ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

Spoštovani,
    vozniški izpit sem opravila leta 2006. Vozniško dovoljenje sem imela do leta 2009, in takrat sem ga podaljšala, da je veljalo neprekinjeno do leta 2011 (med uradnimi zaznamki na tem dovoljenju piše: 22000 začetnik do 04.04.2009 – ker sem podaljšala en mesec pred tem datumom predvidevam?). Od takrat naprej nisem vozila, ker nisem imela avta, tako da ga nisem več podaljševala