Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Vozniško dovoljenje podaljšanje izpita

• Avtor
    Prispevki
    Število objav: 281

lep pozdrav mene pa zanima , če mi je izpit potekel.. se pravi da je neveljaven.. kaj rabim za podaljšanje? na upravni enoti so rekli nekaj glede zdravniškega potrdila/spričevala, je potrebno kaj plačati in kje dobim to potrdilo ??????

Število objav: 281

Zahtevi za podaljšanje veljavnosti vozniškega dovoljenja je treba priložiti:
    – dosedanje vozniško dovoljenje;
    – veljavno zdravniško spričevalo, če je bil rok veljavnosti vozniškega dovoljenja omejen iz zdravstvenih razlogov (tega pridobite na medicini dela prometa in športa);
    – fotografijo, ki kaže pravo podobo upravičenca in ni retuširana, velikosti 35 x 45 mm;
    – potrdilo o uspešno opravljenem programu usposabljanja za voznika začetnika, če podaljšanje zahteva upravičenec po prenehanju statusa voznika začetnika

Keymaster
    Število objav: 33

Bolj podrobno razlago smo vam predstavili na strani podaljšanje vozniškega dovoljenja.

Število objav: 0

Aprila 2010 sem opravila vozniski izpit B kategorije. Kot mladi voznici mi je dovoljenje poteklo aprila 2012, ket sem se preselila iz dolenjske v Ljubljano in nisem vozila nic.
    Zanima me, kako lahko – ce sploh – podaljsam dovoljenje po tolikem casu? Na internetu sem zasledila, da je tok 3 leta + eno leto pogojno.
    Za odgovor se vam vnaprej zahvaljujem.

Mirko TurkMirko Turk
    Moderator
    Število objav: 332