Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Vozniško dovoljenje Podaljšanje izpita

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
  • Maja
    Gost
    Post count: 576

    Pozdravljeni,
    moja situacija je sledeča, 16.5.2018 mi poteče vozniško dovoljenje za mladega voznika, varno vožnjo pa sem naredila v mesecu novembru 2017, v primeru da ga grem v kratkem podaljšati ali to pomeni da ga moram 16.5.2018 ko dopolnim 21 let ponovno podaljšati? Ali kako gre v takem primeru? Ker pa poznam isti primer samo da je dekle pred 21 letom podaljšalo vozniško dovoljenje in ga je dobilo padaljšanega za 5let ali to pomeni da ga bo morala pri 21 letih ponovno podaljšati?
    Hvala za odgovor in lep pozdrav

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni,
    moja situacija je sledeča, 16.5.2018 mi poteče vozniško dovoljenje za mladega voznika, varno vožnjo pa sem naredila v mesecu novembru 2017, v primeru da ga grem v kratkem podaljšati ali to pomeni da ga moram 16.5.2018 ko dopolnim 21 let ponovno podaljšati? Ali kako gre v takem primeru? Ker pa poznam isti primer samo da je dekle pred 21 letom podaljšalo vozniško dovoljenje in ga je dobilo padaljšanega za 5let ali to pomeni da ga bo morala pri 21 letih ponovno podaljšati?
    Hvala za odgovor in lep pozdrav

    Vozniško dovoljenje vam podaljšajo glede na podatke navedene v vašem zdravniškem spričevalu.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
Odgovori na: Reply #26496 in Podaljšanje izpita
Vaši podatki: