Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Vozniško dovoljenje Opravljanje izpita pred določeno starostjo?

  • Avtor
    Prispevki
  • Tadej
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni!

    Na polovici naslednjega leta bom dopolnil 18 let. Zanima me če lahko izpit za B kategorijo in A2 kategorijo pričnem opravljat pol leta prej? Se pravi da odvozim določeno število ur pred 18 rojstnim dnevom in potem opravim še izpitno vožnjo.

    Zanima me tudi kako je z teorijo. Izpit za kategorijo Am imam že 2 leti in takrat sem pisal samo ene pole. Zanima me ali je sedaj tudi tako da se teorija piše samo enkrat ali se dela dvakrat?

    Lep pozdrav, Tadej.

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni,

    Z usposabljanjem za B kategorijo lahko pričnete pol leta prej. Tudi z usposabljanjem za kategorijo A2 lahko pričnete prej.

    Opravljati boste morali teoretični del vozniškega izpita (e-testi cpp) tako za kategorijo A, kot tudi za kategorijo B.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Tadej
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni!

    To da bom pisal teorijo za vsako kategorijo posebaj mi je jasno. Ampak zanima me ali se za vsako kategorijo piše 2x saj bi naj bile republiške in še ene katerih se ne spomnim imena.

    Zanima me če je to res?

    Peter
    Gost
    Post count: 573

    Živjo,

    Občinskih testnih pol ni več. Sedaj se rešujejo samo republiške e-testne pole.

    Tadej
    Gost
    Post count: 573

    Zdravo,

    Hvala za to informacijo.

Odgovori na: Reply #17932 in Opravljanje izpita pred določeno starostjo?
Vaši podatki: