• Avtor
    Prispevki
  • Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 73

    Opaženo napako v testih zapišite, tu. Z veseljem jo bomo odpravili.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    pozdravljeni!
    imam problem z naslednjim vprašanjem:
    v cestnem prometu smete voziti z:
    a)vozilom,ki ima brezhibne predpisane naprave in opremo
    b)vozilom , ki je tehnično pregledano in registrirano
    c)vozilom ki izpolnjuje pogoje glede varstva okolja

    možnih je več odgovorov, izberem a in b. vendar napiše, da bi moral biti izbran tudi odgovor, c čeprav v skripti ta pogoj ni zahtevan. (piše le da morajo biti registrirana in označena z tablicami)
    a je mogoče to “varstvo okolja” mišljeno kot “meritve izpušnih plinov v skladu z direktivami EU”?

    lp

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    zdravo,

    v ZVCP-ju sem našla sledeče, kar bo dalo odgovor na tvoje vprašanje:

    59. člen

    (1) Vozilo mora imeti v cestnem prometu brezhibne predpisane naprave in opremo ter izpolnjevati predpisane pogoje glede varstva okolja.

    Vse stvari nikolli ne bodo navedene v skriptah :)

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Pozdravljeni,

    zanima če so te vprašanja ista kot na testu CPP?

    LP

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Vprašanja v eTestih CPP portala Vozniski-izpit.com, so podobna, kot tista na republiških testih, niso pa enaka, saj zaradi avtorskih pravic ne smejo biti. Lahko si ogledaš primer eTesta CPP za leto 2014.

    saso_o13
    Član
    Post count: 5

    Opazil sem napako v “Test CPP – Pozornost”. Pri vprasanju kaj storiti ko ze dalj casa gori zelena luc. Enkrat da kot pravilen odgovor “ohranim hitrost” drugic pa “zmanjsam hitrost in se pripravim na morebitno ustavljanje”.
    Prosim, ce odpravite to napako, ker lahko nove bodoce voznike to zelo zmede in tudi pripomore k padcu drzavnih testov CPP.
    Najlepsa hvala.

    PS: kategorija B, in se link: http://vozniski-izpit.com/cpp/cpp-testi/kategorija-b/

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni, omenjeno vprašanje smo preverili in ne najdemo napake. Prilagam sliko:

    Zelena luč

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    saso_o13
    Član
    Post count: 5

    Zanimivo. Jaz sem poizkusil 3x in mi je dvakrat dalo drugacen “pravilen” odgovor. Dvakrat “Pripravim se na morebitno ustavljanje” in enkrat “ohranim hitrost” kot pravilen odgovor.
    Bom za test poizkusil se nekajkrat.
    Sporocim nazaj.
    Hvala.

    saso_o13
    Član
    Post count: 5

    Hmm, ja zdaj je vedno pravilno. Zal mi je, ker prej nisem naredil slike. :\
    Se nekajkrat bom probal in ce se še enkrat zgodi bom naredil sliko. Zdaj je videti v redu po 3-eh ponovnih poizkusih.
    Najlepsa hvala, ker ste preverili.

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Hmm, ja zdaj je vedno pravilno. Zal mi je, ker prej nisem naredil slike. :\
    Se nekajkrat bom probal in ce se še enkrat zgodi bom naredil sliko. Zdaj je videti v redu po 3-eh ponovnih poizkusih.
    Najlepsa hvala, ker ste preverili.

    Če opažite še kakšno napako nam jo prosim sporočite na info@vozniski-izpit.com. Vkolikor boste imeli kakšno konkretno vprašanje o vozniškem izpitu pa prosim uporabite kar ta Forum o vozniškem izpitu.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

Odgovori na: Reply #22375 in On line testi cpp
Vaši podatki: