Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Vozniško dovoljenje Okvirni stroški na poti do vozniškega izpita

  • Avtor
    Prispevki
  • Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    MOTO URA B – paket najmanj 15 ur – posebni popust, ki ga prejmete na tečaju CPP 20,50 €
    MOTO URA B – paket najmanj 15 ur 21,50 €
    MOTO URA B 22,90 €
    MOTO URA A1 30,00 €
    MOTO URA A 36,00 €
    MOTO URA C 30,00 €
    MOTO URA E 39,00 €
    MOTO URA AM (moped) 24,00 €
    TEČAJ CPP 35,00 €
    IZPOSOJA UČBENIKA 4,00 €
    ON-LINE TESTI CPP IN PRVE POMOČI brezplačno

    Druge storitve
    ZDRAVNIŠKI PREGLED NA MEDICINI DELA PROMETA IN ŠPORTA 36,00 €
    TEČAJ PRVE POMOČI – RK 35,00 €
    IZPIT PRVE POMOČ 39,00 €
    TEČAJ VARNO DELO S TRAKTORJEM – BŠ 230,00 €
    TEORETIČNI DEL IZPITA NA IZPITNEM CENTRU 27,96 €
    PRAKTIČNI DEL IZPITA NA IZPITNEM CENTRU 15,44 €

    *to je okvirni cenik ene izmed avtošol izpitnega centra Ljubljana

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Pozdravljeni!

    Danes sem uspešno opravila glavno izpitno vožnjo in jutri bom šla po potrditveni karton (dokler ne dobim tiste prave vozniške izkaznice)… sedaj pa me zanima, koliko sploh stane ta zadeva? Koliko me bo koštalo jutri, ko bom šla po potrditveni karton in prosila za vozniško izkaznico?

    Če se ne motim je moj inštruktor rekel, da postopek stane 20 € (nisem pa prepričana)?

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Pozdravljeni,

    Najprej vam čestitam za opravljeni vozniški izpit :).

    Sedaj lahko ustno podate vlogo za izdajo vozniškega dovoljenja. S seboj imejte sliko, potrdilo o uspešno opravljeni izpitni vožnji, osebni dokument in veljavno zdravniško spričevalo. Javni uslužbenec vam bo ob plačilu 17,37 evrov izdal potrdilo o prejemu vloge za izdajo vozniškega dovoljenja, s katerim boste lahko vozili na območju RS. Potem boste v roku 3-4 dni po pošti prejeli vozniško dovoljenje.

    Srečno !

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    @vseved wrote:

    Pozdravljeni,

    Najprej vam čestitam za opravljeni vozniški izpit :).

    Sedaj lahko ustno podate vlogo za izdajo vozniškega dovoljenja. S seboj imejte sliko, potrdilo o uspešno opravljeni izpitni vožnji, osebni dokument in veljavno zdravniško spričevalo. Javni uslužbenec vam bo ob plačilu 17,37 evrov izdal potrdilo o prejemu vloge za izdajo vozniškega dovoljenja, s katerim boste lahko vozili na območju RS. Potem boste v roku 3-4 dni po pošti prejeli vozniško dovoljenje.

    Srečno !

    Pozdravljen vseved. Imam eno vprašanje. Prosil bi te, če mi lahko podaš mogoče vsebino kakšnega zakona oz. pravilnika, kjer piše, da lahko peljemo na podlagi tega potrdila, dokler ne dobimo vozniškega dovoljenja. Iščem, kje bi to bilo, pa nikjer ne najdem. Oz. kako veš, da smemo?

    Hvala najlepša in prijeten pozdrav

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Pozdravljen Eldorado

    Citiram 138. člen ZVCP – UPB5

    (3) Ne glede na tretjo alinejo prvega odstavka tega člena sme v Republiki Sloveniji do izdaje vozniškega dovoljenja voziti motorno in priklopno vozilo tiste oziroma tistih kategorij, v katero spada vozilo ali skupina vozil, ki jo vozi, oseba, ki ima potrdilo, da je pri upravni enoti dala vlogo za izdajo vozniškega dovoljenja, na kateri je navedeno, da izpolnjuje pogoje za izdajo vozniškega dovoljenja.
    Ogledate pa si lahko tudi Pravilnik o vozniških dovoljenjih – priloga 1.

    Lp

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Evo, pa smo končno dočakali online izračun okvirnih stroškov vozniškega izpita.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Pozdravljeni vceraj sem tj. 08.04.2013 padel na zakljucni voznji in me zanima kdaj se lahko znova prijavim hvala za odgovor

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Citiram Pravilnik o vozniškem izpitu: Če je bil kandidat na praktičnem delu izpita neuspešen, sme ponovno opravljati praktični del izpita po poteku petih dni, od zadnjega opravljanja praktičnega dela izpita.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Najlepsa hvala za odgovor

Odgovori na: Reply #14970 in Okvirni stroški na poti do vozniškega izpita
Vaši podatki: