Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Vozniško dovoljenje Odvzem vozniškega dovoljenja

  • Avtor
    Prispevki
  • Grega
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni. Pred petimi leti so mi odvzeli vozniško dovoljenje zaradi alkohola. Takrat sem opravil vse potrebno kar mi je naložilo sodišče (edukacijske delavnice, zdravniški pregled, psihotest skratka vse potrebno)sedaj mi je vozniško dovoljenje poteklo in me zanima kaj vse rabim za podaljšanje. Zdravniški pregled sem že opravil, ker je bilo potrebno zaradi vida. Hvala za odgovor. Lp

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni. Pred petimi leti so mi odvzeli vozniško dovoljenje zaradi alkohola. Takrat sem opravil vse potrebno kar mi je naložilo sodišče (edukacijske delavnice, zdravniški pregled, psihotest skratka vse potrebno)sedaj mi je vozniško dovoljenje poteklo in me zanima kaj vse rabim za podaljšanje. Zdravniški pregled sem že opravil, ker je bilo potrebno zaradi vida. Hvala za odgovor. Lp

    Pozdravljeni, vse o tej tematiki si lahko preberete na strani podaljšanje vozniškega dovoljenja.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Iryna
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni,
    Zanima me pod katerimi pogoji oz zaradi česa lahko pride do odvzema vozniškega dovoljenja za mladega voznika.
    V primeru prehitre voznje?
    Hvala
    Lp
    Iryna

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni,
    Zanima me pod katerimi pogoji oz zaradi česa lahko pride do odvzema vozniškega dovoljenja za mladega voznika.
    V primeru prehitre voznje?
    Hvala
    Lp
    Iryna

    Pozdravljeni, odgovor na vaše vprašanje najdete v že zapisani problematiki na strani odvzem vozniškega dovoljenja.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Tadej
    Gost
    Post count: 573

    Zivjo
    Septembra 2018 sem napihal 0.77 in s tem pridobil 18 tock in sodisce je odlocill da se mi voznisko vrne vendar pod pogoji. Sedaj pa so me ponovni ustavili in napihal sem 0.47. Pa me zanima ce so se kaksne moznosti da se VD vrne.
    Hvala za odgovor.

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Zivjo
    Septembra 2018 sem napihal 0.77 in s tem pridobil 18 tock in sodisce je odlocill da se mi voznisko vrne vendar pod pogoji. Sedaj pa so me ponovni ustavili in napihal sem 0.47. Pa me zanima ce so se kaksne moznosti da se VD vrne.
    Hvala za odgovor.

    Pozdravljeni,
    Vkolikor ste kršili pogoje navedene v izreku, potem boste morali ponovno opraviti vozniški izpit.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Jelka
    Gost
    Post count: 573

    Imam vprašanje
    Zaradi vožnje pod vplivom alkohola mi je bilo odvzeto vozniško dovoljenje.
    Od sodišča sem dobila sklep o odložitvi izvršitve prenehanja veljavnosti vozniškega dovoljenja s preizkusno dobo 12 mesecev.
    V sklepu so mi naložili, da se moram udeležiti edukacijske delavnice.
    Kdaj bom dobila nazaj dokument – torej vozniško ?
    Ali lahko zdaj že vozim – oziroma kdaj ?
    hvala za odgovor
    Lp

    Miralem H.
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni.
    12.08.2019 mi je v italiji odvzeto voznisko dovoljenje jer mi je poteklo zdravnisko na C in CE. 3 meseca mi je niso vrnuli nazaj iz italije i nitko ne ve kje je.
    Zdravnisko sam sriktal i vse je ok.
    Lahko podaljsam i dobijem novo voznisko bez odaje staroga?
    Lp

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni.
    12.08.2019 mi je v italiji odvzeto voznisko dovoljenje jer mi je poteklo zdravnisko na C in CE. 3 meseca mi je niso vrnuli nazaj iz italije i nitko ne ve kje je.
    Zdravnisko sam sriktal i vse je ok.
    Lahko podaljsam i dobijem novo voznisko bez odaje staroga?
    Lp

    Pozdravljeni, ker gre za konkreten primer bo najbolje da vprašate na eno izmed upravnih enot.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Bostjan
    Gost
    Post count: 573

    Decembra2016sm napihav in dobiv nazaj marca2017izpit pogojno z preizkusno dobo16 mesecev!vse sm uspesno opravil vceraj sm pa spet napihav in so mi odvzeli izpit!ali bom lahko zaprosiv za pogojno zopet

Odgovori na: Reply #23179 in Odvzem vozniškega dovoljenja
Vaši podatki: