Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Vozniško dovoljenje Odvzem vozniškega dovoljenja

• Avtor
    Prispevki
    Gost
    Število objav: 400

Pozdravljeni

Lani maja sem dobil odločbo za odlog odvzema vozniškega dovoljenja zaradi dveh prekrškov. Letos junija pa sem storil prekršek zaradi alkohola in sicer za 18 kt in takojšen odvzem. Zanima me kdaj lahko pridobim nazaj vd ali po prvi odločbi, ko sem imel vd na pogojni za dve leti in bi lahko šele po enem letu pridobil ali po drugi sodbi ko bi ga lahko po pol leta pridobil nazaj.lp

Gost

Pozdravljeni

Lani maja sem dobil odločbo za odlog odvzema vozniškega dovoljenja zaradi dveh prekrškov. Letos junija pa sem storil prekršek zaradi alkohola in sicer za 18 kt in takojšen odvzem. Zanima me kdaj lahko pridobim nazaj vd ali po prvi odločbi, ko sem imel vd na pogojni za dve leti in bi lahko šele po enem letu pridobil ali po drugi sodbi ko bi ga lahko po pol leta pridobil nazaj.lp

Pozdravljeni, na sklepu o prenhanju veljavnosti, ki ga boste dobili bo v pravnem pouku pisalo od kdaj naprej lahko pridbite/opravite v.d. To dobo določi sodiššče. Načeloma po pol leta od prenehanja veljavnosti v.d. Sicer ga lahko začnete opravlajti že prej vendar vam ga ne bodo izdali dokler prepoved ne preneha. Lp

Gost

Pozdravljeni,
    Odvzet mi je bil izpit, zaradi hitrosti. Sem mladi voznik. Nikoli prej kaznovan. Zanima me kakšne so možnosti da bi izpit dobil nazaj pogojno? In s čim bi si te možnosti povečal?

Lp

Mirko TurkMirko Turk
    Moderator
    Število objav: 332

Pozdravljeni,
    Odvzet mi je bil izpit, zaradi hitrosti. Sem mladi voznik. Nikoli prej kaznovan. Zanima me kakšne so možnosti da bi izpit dobil nazaj pogojno? In s čim bi si te možnosti povečal?

Lp

Pozdravljeni, članek na to temo se nahaja na strani odvzem vozniškega dovoljenja

ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos