Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Vozniško dovoljenje Odvzem vozniškega dovoljenja

  • Avtor
    Prispevki
  • mojca
    Gost
    Post count: 573

    zanima me zakaj je zakonodaja o varni vožnji tako stroga do voznikov.ki so lahko vzor drugim alkoholiziranimi vozniki,ki naredijo prekrške,ki niso popravljivi pa zato so še nagrajeni po eni strani.Zgodilo se je da je moja hči zamudila opravljanje varne vožnje zaradi dela v tujini ,kljub temu bi bilo treba zakon spremeniti in dodati varovalke za vzorne voznike.To je bila le logistična napaka in spregledan datum nikakor pa ji ne morete vzeti vsega znanja in celo za vzor drugim kaznovati.Vem da sva spregledali datum ob enem pa javna uprava kot je doslednja do davkov in pošiljanjem obvestil bo MORALA POSKRBETI ZA OBVEŠČANJE O PRETEKU DOKUMENTOV PISNO ,saj so zato plačani od davkoplačevalce.Razmislite prosim,da kaznujte tiste kateri so storili dejanja,ki pa so res nedopustni.PREDLAGAM DA TAKIM KOT JE MOJA HCI DATE DENARNO KAZEN NE PA ODVZEM VOZNIŠKE ZA NIČ STORJENEGA.
    OO

    Mirko Turk
    Gost
    Post count: 573

    Javna uprava vsakemu slehernemu državljanu nudi e-opomnik s pomočjo katerega brezplačno lahko na svoj email naslov ali telefon prejme obvestilo pred potekom osebnih dokumentov (vozniško dovoljenje,osebna izkaznica,potni list. Več o tem si lahko torej preberete na strani e-opomnik.

    rominea
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni!

    Lepo vas prosim za odgovor. Januarja 2010 sem naredila vozniški izpit. Mladi voznik sem nato seveda bila do januarja 2012. V temu času sem vozila. Nato pa me je življenje peljalo v tujino in tako dalje… Izpita oziroma varne vožnje za ponovno pridobitev vozniškega izpita nisem od takrat opravila. Sedaj bi rada opravila varno vožnjo in pridobila vozniški izpit nazaj. Ali je to mogoče? Slišala sem, da bi morala začeti spet čisto od začetka? Res bi bila vesela vašega odgovora. Hvala!!!

    Lep pozdrav!

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni!

    Lepo vas prosim za odgovor. Januarja 2010 sem naredila vozniški izpit. Mladi voznik sem nato seveda bila do januarja 2012. V temu času sem vozila. Nato pa me je življenje peljalo v tujino in tako dalje… Izpita oziroma varne vožnje za ponovno pridobitev vozniškega izpita nisem od takrat opravila. Sedaj bi rada opravila varno vožnjo in pridobila vozniški izpit nazaj. Ali je to mogoče? Slišala sem, da bi morala začeti spet čisto od začetka? Res bi bila vesela vašega odgovora. Hvala!!!

    Lep pozdrav!

    Pozdravljeni, ali ste kot voznik začetnik vozniško dovoljenje že enkrat podaljšali za eno leto. Če tega še niste storili, potem lahko vaš odgovor najdete na sledeči povezavi: http://vozniski-izpit.com/forum/tema/podaljsanje-izpita/page/10/

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    nina
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni. Prijatelj je par let nazaj (3 ali 4 leta) izgubil izpit za avto zaradi alkohola. Takrat so ga napotili na zdravniški pregled in edukacijske delavnice, katerih zal ni naredil. Ķaj bi moral sedaj narediti da dobi izpit ponovno? A mora ponovno opraviti cpp, izpit in vse, ali zadostuje isto kot takrat. Le zdravniski pregled in edukacijske delavnice? Hvala in lep pozdrav.

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni. Prijatelj je par let nazaj (3 ali 4 leta) izgubil izpit za avto zaradi alkohola. Takrat so ga napotili na zdravniški pregled in edukacijske delavnice, katerih zal ni naredil. Ķaj bi moral sedaj narediti da dobi izpit ponovno? A mora ponovno opraviti cpp, izpit in vse, ali zadostuje isto kot takrat. Le zdravniski pregled in edukacijske delavnice? Hvala in lep pozdrav.

    To je navedeno na sklepu sodišča.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    TikaTaka
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni…decembra 2015 mi je poteklo obdobje 9 mesecev pogojne (zaradi pridobitve 18 točk v naselju). Sedaj me zanima, kdaj se mi točke zbrišejo. In kaj se zgodi če dobim kakšno piko. Prebrskala sem celotno spletišče, pa nisem uspela najti vseh informacij. Najlepša hvala za informacije.

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni…decembra 2015 mi je poteklo obdobje 9 mesecev pogojne (zaradi pridobitve 18 točk v naselju). Sedaj me zanima, kdaj se mi točke zbrišejo. In kaj se zgodi če dobim kakšno piko. Prebrskala sem celotno spletišče, pa nisem uspela najti vseh informacij. Najlepša hvala za informacije.

    Pozdravljeni, preberite si prosim prispevek z naslovom kako doseči izbris kazenskih točk

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Majda
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni
    Zanima me kot mladega voznika so me ustavili zaradi prehitre vožnje in dobila sem 9kt in odvzem vožniskega dovolenja.Sedaj čakam sodnika za prekrške .Kaj bi se lahko v tem primeru dalo narediti za obstoj vozniškega dovolenja.Ali moram kašen zdravniški pregled naredi prošnjo da bi mi ugodili vsaj za pogojno pa če je to treba pred sodiščem opraviti lp.

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni
    Zanima me kot mladega voznika so me ustavili zaradi prehitre vožnje in dobila sem 9kt in odvzem vožniskega dovolenja.Sedaj čakam sodnika za prekrške .Kaj bi se lahko v tem primeru dalo narediti za obstoj vozniškega dovolenja.Ali moram kašen zdravniški pregled naredi prošnjo da bi mi ugodili vsaj za pogojno pa če je to treba pred sodiščem opraviti lp.

    Pozdravljeni, prosim sledite navodilom navedenim na strani odvzem vozniškega dovoljenja.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

Odgovori na: Reply #26285 in Odvzem vozniškega dovoljenja
Vaši podatki: