Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Vozniško dovoljenje Odvzem vozniškega dovoljenja

• Avtor
    Prispevki
    Gost
    Število objav: 410

zanima me zakaj je zakonodaja o varni vožnji tako stroga do voznikov.ki so lahko vzor drugim alkoholiziranimi vozniki,ki naredijo prekrške,ki niso popravljivi pa zato so še nagrajeni po eni strani.Zgodilo se je da je moja hči zamudila opravljanje varne vožnje zaradi dela v tujini ,kljub temu bi bilo treba zakon spremeniti in dodati varovalke za vzorne voznike.To je bila le logistična napaka in spregledan datum nikakor pa ji ne morete vzeti vsega znanja in celo za vzor drugim kaznovati.Vem da sva spregledali datum ob enem pa javna uprava kot je doslednja do davkov in pošiljanjem obvestil bo MORALA POSKRBETI ZA OBVEŠČANJE O PRETEKU DOKUMENTOV PISNO ,saj so zato plačani od davkoplačevalce.Razmislite prosim,da kaznujte tiste kateri so storili dejanja,ki pa so res nedopustni.PREDLAGAM DA TAKIM KOT JE MOJA HCI DATE DENARNO KAZEN NE PA ODVZEM VOZNIŠKE ZA NIČ STORJENEGA.
    OO

Mirko TurkMirko Turk
    Gost

Javna uprava vsakemu slehernemu državljanu nudi e-opomnik s pomočjo katerega brezplačno lahko na svoj email naslov ali telefon prejme obvestilo pred potekom osebnih dokumentov (vozniško dovoljenje,osebna izkaznica,potni list. Več o tem si lahko torej preberete na strani e-opomnik.

Gost

Pozdravljeni!

Lepo vas prosim za odgovor. Januarja 2010 sem naredila vozniški izpit. Mladi voznik sem nato seveda bila do januarja 2012. V temu času sem vozila. Nato pa me je življenje peljalo v tujino in tako dalje… Izpita oziroma varne vožnje za ponovno pridobitev vozniškega izpita nisem od takrat opravila. Sedaj bi rada opravila varno vožnjo in pridobila vozniški izpit nazaj. Ali je to mogoče? Slišala sem, da bi morala začeti spet čisto od začetka? Res bi bila vesela vašega odgovora. Hvala!!!

Lep pozdrav!

Mirko TurkMirko Turk
    Moderator
    Število objav: 332

Pozdravljeni!

Lepo vas prosim za odgovor. Januarja 2010 sem naredila vozniški izpit. Mladi voznik sem nato seveda bila do januarja 2012. V temu času sem vozila. Nato pa me je življenje peljalo v tujino in tak