Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Vozniško dovoljenje Novo vozniško dovoljenje

  • Avtor
    Prispevki
  • Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni !
    Do katerega leta je potrebno zamenjat staro vozniško dovoljenje za novo vozniško dovoljenje – prej je bil rok do aprila 2018 – slišal pa sem da je sedaj prišla v veljavo nov datum, da še ni potrebno zamenjat starega vozniškega za novega.
    Za odgovor se vam lepo zahvaljujem.

    Pozdravljeni, to je zgolj predlog, ki ga je vlada sprejela na seji in poslala v parlamentarni postopek po rednem postopku. Kdaj bo pričel veljati, če bo, pa bomo videli v prihodnosti. Novi predlog, če bo seveda sprejet, bo podaljšal rok za zamenjavo vozniških dovoljen na 19.1.2023.

    Seveda pa morajo imetniki to dovoljenje z novim plastičnim dovoljenjem zamenjati že prej, če jim vmes roza dovoljenje poteče po rednem postopku.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Sabina
    Gost
    Post count: 576

    Pozdravljeni.
    Imam izpit B kategorije. Včeraj sem naredila izpit za A kategorijo. Na uradu se moram javit komaj v ponedeljek in me zanima če se lahko že prej vozim z motorjem?

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni.
    Imam izpit B kategorije. Včeraj sem naredila izpit za A kategorijo. Na uradu se moram javit komaj v ponedeljek in me zanima če se lahko že prej vozim z motorjem?

    Pozdravljeni, Čestitam za opravljeni vozniški izpit a kategorije, vendar se samo s potrdilom ne smete voziti. Potrebujete veljavno vozniško dovoljenje a kategorije.

    Srečno!

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

Odgovori na: Reply #14936 in Novo vozniško dovoljenje
Vaši podatki: