Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Izpit za motor Koliko ur vožnje je potrebno za A1 izpit (ali za motorje do 125cc)

• Avtor
    Prispevki
    Število objav: 281

zdravo. glede na to, da skos spreminjajo pravila za opravljanje izpita, me zanima koliko ur je trba opraviti za A neomejeno?

Število objav: 73

Najmanj 22 ur če gre za celoten potek usposabljanja, oziroma najmanj 9 ur če gre za preskok iz nižnje kategorije v višjo (npr. iz a1 v a2, oz. iz a2 v čisto a)

Pozdravljeni !
    mene pa zanima sledeče, jaz sem naredil izpit 23.9.2009 za A1, torej za 125ccm. jaz sem se že 2 meseca prej prijavil za izpit in sem delal izpit v prepričanju da, mi bo kasneje prešel v A2. če se prav spomnim je zakon o ukinitvi avtomatizacije začel veljati 15.9.2009 ali bi meni avtomatizacija veljala, ker sem se že veliko prej prijavil in vozil v avto šoli ? sedaj sem star 18 in me zanima če mi pripada izpit A2 kategorije po starem zakonu ali bom moral delati polovične ure prakse brez teorije in seveda glavno vožnjo?

hvala za odgovor

Pozdravljeni,

Ponovno boste morali opravljati vozniški izpit, kar pomeni da boste morali narediti v avtošoli tudi usposabljanje po skrajšanem programu.

lp

Pozdrav. Jaz imam sledeče vprašanje …
    Stara sem 17 let in bi rada prišla do izpita za A kategorijo. Za to pa se rabi imeti prej 2 leti izpit A2.
    Ali je predpogoj za opravljanje A2 tudi kategorija A1, ali lahko pač A1 izpustim in samo naredim izpit za A2 (pri 18ih) in potem počakam dve leti?

Hvala :)