Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Izpitni center kako dolgo trajajo opravljeni cpp-ji

  • Avtor
    Prispevki
  • anonimnez
    Gost
    Post count: 576

    Rad bi vprašal, koliko časa po opravljenih predavanjih cppjev imam, da opravim teoretični del vozniškega izpita

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Rad bi vprašal, koliko časa po opravljenih predavanjih cppjev imam, da opravim teoretični del vozniškega izpita

    Pozdravljeni, teoretični del vozniškega izpita velja 12 mesece oz. štiri poizkuse praktičnega dela vozniškega izpita. Srečno!

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Dominik
    Gost
    Post count: 576

    Pozdravljeni!
    Zanima me kako dolgo velja da ne zapade ce opravis teoreticni del z teorijo na obcini preden gres vozit? Hvala in lp

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni, teoretični del vozniškega izpita velja 3 leta oz. štiri poizkuse praktičnega dela vozniškega izpita. Srečno!

    Pozdravljeni, teoretični del vozniškega izpita velja 12 mesecev oz. štiri poizkuse praktičnega dela vozniškega izpita. Srečno!

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Marjan
    Gost
    Post count: 576

    Opravljen imam izpit B kategorije, rad bi opravil se E.Ali moram ponovno opraviti teorijo za B?

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Opravljen imam izpit B kategorije, rad bi opravil se E.Ali moram ponovno opraviti teorijo za B?

    Pozdravljeni,

    Opraviti morate dodatni teoretični del usposabljanja za kategorijo CE.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Aleksander
    Gost
    Post count: 576

    Zdravo,

    Sem poklical AMZS ter bližnjo avto šolo glede tega vprašanja. Opravljeni testi CPP (na upravni enoti v testirnici) so veljavni 3 leta.

    Anonimnež
    Gost
    Post count: 576

    Pozdravljeni, jaz sem opravil cpp predavanja nisem pa odpisal testa.
    Ali so predavanja vseeno veljavna tri leta?

    Alleksakndra
    Gost
    Post count: 576

    Pozdravljeni!
    Koliko casa imam od tecaja cpp do takrat ko grem na teoreticni del izpit?
    Hvala in lp

    L2000
    Gost
    Post count: 576

    Pozdravljeni,

    zanima me kako dolgo lahko opravljam vozniški izpit (praktični del). Z vožnjo sem pričela na sredini oktobra lani. S tem, da je bila 2 meseca Corona in bo minilo že 1 leto vozniški izpit pa še ni opravljen:(.(vmes sem 1x padla, zdaj čakam na 2.izpitno vožnjo). A je možno, da mi vse to propade oz. ima eno veljavo, ker se vleče preveč časa že…

    Najlepša hvala!

Odgovori na: Reply #29286 in kako dolgo trajajo opravljeni cpp-ji
Vaši podatki: