• Avtor
    Prispevki
  • Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    ali je lhko na izpitni 3x ista komisija? hvala za vaš odgovor Lp

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Lahko je vendar,se to zelo redko zgodi.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 2

    Jaz sem imela dvakrat isto komisijo in tudi padla dvakrat.Torej?Zakaj se ne zamenja?

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    živjo, jaz sem tudi imela na izpitu dva krat isto komisijo,

    učitelj vožnje mi je reku, da je to to zgodilo verjetno zaradi dopustov na izpitnem centru (pomanjkanje izpitnikov).

    izpit sem naredila.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Dans sem imela izpit. Ko sem videla ocenjavelca, ki je hodil proti meni, sem si mislila “Ta je ziher en zategnež”. Kasneje se je izkazalo, da je prav kul človek, pa čeprav sem padla na izpitu. :?

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Kolegica mi je rekla, da je v Kranju poskusila koketirati z ocenjevalcem in da ji je potem skozi prste pogledal. Jaz delam izpit v Ljubljani, upam da nam dobila ocenjevalke ;)

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Lep pozdrav.
    Eno vprašanje imam za vas.
    Recimo jaz sem sedaj naredil izpit, pa me zanima ko grem na upravno enoto z vso potrebno dokumentacijo ali je res da z tem kartončkom poleg katerega moram obvezno imeti osebno izkaznico ne smem voziti??

    Hvala za odgovor LP Nejc

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    S tem kartončkom ne smete voziti. Na cesto se lahko podate šele ko imate v rokah vozniško dovoljenje.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Pozdravljeni,
    mene pa zanima, koliko je približno čakalna doba od prijave na izpitno vožnjo (A) do dejanske izpitne vožnje v Ljubljani?
    Hvala za odgovor, lp.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Če ti kaj pomaga, citiram ta novi Pravilnik o vozniškem izpitu: “Izpitna komisija mora omogočiti kandidatu opravljanje izpita v tridesetih dneh po priglasitvi k teoretičnemu oziroma praktičnemu delu izpita.”

    Itak greš pa lahko izpit za motor delat v katerikoli izpitni center.

Odgovori na: Reply #15089 in izpitna
Vaši podatki: