Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Izpit za avto Izpit za avto

  • Avtor
    Prispevki
  • Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Dober večer!

    Aprila bom star 18. let in me zanima kaj vse lahko opravim pred dopolnjenim osemnajstim letom in kaj po?

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Pred 18 letom lahko opravite zdravniški pregled, potem se vpišite v avtošolo, tam opravite tečaj cpp in izpit cpp, opravite še izpit iz prve pomoči, izvožite potrebno število ur in opravite društveni izpit v avtošoli. Ko dopolnite 18 let se prijavite na rapubiške teste cpp.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 1

    Torej.. sploh nevem kako nej strokovno povem kaj rabim, zato vrjetno tut na internetu ne najdem nič o tem -.-

    Narediu sm izpit za avto(skorej 2 leti nazaj) in bi si zdej umislu motor(scooter, tomos 4 ali 6 oz. supermoto).

    Torej.. kokr sm čekeru po googlu in ush možnih straneh nism nikjer najdu, kok močn motor lahko jst dejansko peljm.
    torej zanima me do koliko moči(KM in KW) in prostornine(ccm) ma lahko motor da ga smem jst še peljat.

    Mam opravljene kategorije AM,B1,B in G.

    No pa mogoče še za prihodnje..
    Zdej grem lahko delat še izpit za motorje do 125ccm? ali do 125KM ali KW?

    Res use sm pregledu in nimam pojma zakaj ne znajo tega lepo na simpl napisat..

    Hvala za pomoč,
    Toni

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    @tonikrisper wrote:

    Torej.. sploh nevem kako nej strokovno povem kaj rabim, zato vrjetno tut na internetu ne najdem nič o tem -.-

    Narediu sm izpit za avto(skorej 2 leti nazaj) in bi si zdej umislu motor(scooter, tomos 4 ali 6 oz. supermoto).

    Torej.. kokr sm čekeru po googlu in ush možnih straneh nism nikjer najdu, kok močn motor lahko jst dejansko peljm.
    torej zanima me do koliko moči(KM in KW) in prostornine(ccm) ma lahko motor da ga smem jst še peljat.

    Mam opravljene kategorije AM,B1,B in G.

    No pa mogoče še za prihodnje..
    Zdej grem lahko delat še izpit za motorje do 125ccm? ali do 125KM ali KW?

    Res use sm pregledu in nimam pojma zakaj ne znajo tega lepo na simpl napisat..

    Hvala za pomoč,
    Toni

    Z am kategorijo lahko vozite kolo z motorjem (moped,skuter,apn6) do vključno 49ccm oziroma 45km/h.

    Drugi odgovor pa si lahko poiščete na že objavljeni strani izpit za motorno kolo oziroma kategorija A.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 2

    Zdravo!
    V juliju mesecu 25.2011 sem bil star polnih 15 let in me zanima kdaj jaz lahko naredim izpit za avto…
    Od svoje sestre inštruktorja sem vprašal kdaj lahko začnem delat izpit za avto on mi je reku pri 16 letih se pravi to bi bilo naslednje leto v decembru mesecu neki tazga…
    Aliii je to res vprašam še vas da bi bil popouno sigurn.
    Če je to res da pr 16-letih lahko začnem delat ispit za avto..
    Kaj najprej moram it nardit (prvo pomoč, ccp , republiški)
    Hvala za odgovore :)

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 2

    Zdravo!
    V juliju mesecu 25.2011 se bil star polnih 15 let. Zanima me kdaj lahko jaz naredim ispit za avto ubistu kdaj lahko začnem delat ispit za avto.
    Od svoje sestre inštruktorja sem vprašal kdaj lahko začnem delat on mi je reku pr 16 leti se pravi to bi bilo naslednje leto v tem mesecu približno!
    Ali je to res hočem ti poplno sigurn da je to res!
    Če je to res kaj moram prvo začet delat (prvo pomoč, cpp, republiški, vožnjo)
    Hvala za odgovore :)

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    DOBER VECER TUKAJ PA MALO ZANIMA KAKO SE NAREDI IZPIT ZA AVTO
    TO VAM POŠILJA DAVOR

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 1

    zdravo san nov tle gor pa me zanima če ma kdo izkušnje z relaxom v murski soboti? hvala za odgovore

    lep dan :D

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    živjo, tkole je po novem,

    pri 16 letih se vpišeš v šolo vožnje, tam nardiš samo tečaj cpp (brez testov), potem greš naredit tečaj in izpit iz prve pomoči in zdravniški pregled, potem se prijaviš na teste cpp na izpitnem centru (lahko že pri 16 letih, ker ti po novem veljajo tri leta).

    Potem pa je od tebe odvisno, ali se odločiš za vožnjo s spremljevalcem in furaš od 16-18 leta s tvojimi tastarimi, al pa počakaš do 18 leta in greš direkt na izpitni center naredit vozniški izpit.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 73

    Res je, to se je sedaj čisto spremenilo. V šolo vožnje se lahko vpišeš že ko si star 16 let. Narediš tečaj cpp brez društvenih testov, greš na izpitni center (tam rešiš republiške težke teste cpp, ki ti veljajo sedaj tri leta), potem začneš z vožnjo v avtošoli in ko si star 18 let narediš še vozniški izpit :shock:

Odgovori na: Reply #15134 in Izpit za avto
Vaši podatki: