Vozniški izpit › Forumi › Vozniški Izpit › Izpit za avto › Izpit pred 18+
-
AvtorPrispevki
-
NikaGost1. 1. 2019 ob 20:31Post count: 592Cez pol leta bom 18. Zanima me lahko lahko teoreticen in ure voznje naredim pred 18 in ko bom polnoletna grem na izpit. Je to mogoče? Ali bom morala potem poceti vse ponovno in mi bodi to upostevali kot voznjo s spremjevalcem? Predavanja za cpp sem ze opravila prav tako prvo pomoc in zdravniski pregled (cim prej bi rada dobila izpit)
Cez pol leta bom 18. Zanima me lahko lahko teoreticen in ure voznje naredim pred 18 in ko bom polnoletna grem na izpit. Je to mogoče? Ali bom morala potem poceti vse ponovno in mi bodi to upostevali kot voznjo s spremjevalcem? Predavanja za cpp sem ze opravila prav tako prvo pomoc in zdravniski pregled (cim prej bi rada dobila izpit)
Pozdravljeni, info o tem najdete na strani vozniški izpit za kategorijo b.
Pravno obvestilo: Strokovna pojasnila so tu zapisana z namenom informiranja javnosti. Za uradno razlago ali tolmačenje prometne zakonodaje se je treba obrniti na Ministrstvo za infrastrukturo Republike Slovenije, ki je pristojno za njeno izvajanje in razlago.
bojanGost8. 6. 2019 ob 20:19Post count: 592Pozdravljeni, info o tem najdete na strani vozniški izpit za kategorijo b.
Pozdravljeni, info o tem najdete na strani vozniški izpit za kategorijo b.
Pravno obvestilo: Strokovna pojasnila so tu zapisana z namenom informiranja javnosti. Za uradno razlago ali tolmačenje prometne zakonodaje se je treba obrniti na Ministrstvo za infrastrukturo Republike Slovenije, ki je pristojno za njeno izvajanje in razlago.
-
AvtorPrispevki