• Avtor
    Prispevki
  • Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Ojla. A morda kdo ve, ali je možno opraviti tečaj CPP pri eni avtošoli in potem odpisat teste pri drugi avtošoli in potem pri tej tudi odurat vožnje in it delat izpit?

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Zdaj se ne piše več testov v šoli vožnje, tako da lahko narediš tečaj cpp v eni šoli vožnje, potem pa greš s kartonom vožnje direktno v drugo šolo vožnje

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Okei, če sem prav razumela grem lahko naredit direktno teste k drugi avtošoli in mi ni potrebno pri njej ponovno tečaja CPP plačevat.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    testov cpp se v šoli vožnje ne piše več :lol:

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Že, že. To vem, da se v šoli ne piše več CPP. Veeendar plačaš pa vseeno preko avtošole. Pri eni avtošoli sem že bila na predavanjih in jih plačala…amppaak hočm zamenjat avtošolo pa me zanima ali bom mogla spet it na predavanja cpp in jih plačat d grem lahko potem pisat cpp (ali se lahko kr oglasm pr drugi avtošoli in pač plačam direktno za teste). To mi razjasnite!

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Ob vpisu v šolo vožnje ti dajo evidenčni karton vožnje, ki je tvoja last. V njem je navedeno, da si naredila tečaj cpp, zatorej vzemi ta karton in ga nesi v drugo avtošolo, pa ti ne bo potrebno nič plačat.

    Anonimnež
    Gost
    Post count: 575

    Opravljam predavabja za cpp in me zanima ali je potrebna prisotnost vseh 5 predavanj ali lahko dan ali dva izostanes?

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Opravljam predavabja za cpp in me zanima ali je potrebna prisotnost vseh 5 predavanj ali lahko dan ali dva izostanes?

    Pozdravljeni, Zakon o voznikih v svojem 39. členu določa sledeče:

    Kandidat za voznika mora biti pri splošnem delu teoretičnega usposabljanja v šoli vožnje prisoten najmanj 12 pedagoških ur, pri dodatnem delu teoretičnega usposabljanja pa vse pedagoške ure.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

Odgovori na: Reply #14966 in izpit cpp
Vaši podatki: