• Avtor
    Prispevki
  • Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    zanima me, ali po novi zakonodoaji lahko opraviš republiški cpp izpit brez predhodnega tečaja in internega izpita? voznik začetnik + prvič

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Upam, da avtor teme ne bo zameril, ker si bom sposodil njegovo temo. Mene zanima, če lahko kdo kaj več pove o avtošoli AMZS-ja. Pa ker mi že počaasi zmankuje časa bi moral imeti vožnjo 5x na teden (ponedeljek-petek) ali se to da?

    Hvala za odgovore

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Pa še to kolk kej stane zdravniški pregled, kolko časa traja pregled in kaj vse pregledujejo?

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Republiške teste CPP lahko opravljaš, če si naredil tečaj CPP (ta je obvezen). Občinski testi CPP ne obstajajo več.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Seveda se da 5x na teden furat, vendar samo če ima inštruktor cajt. Mogoče pa ga lahko prosiš, če lahko po dve uri skupaj voziš v dopoldanskem času.

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    kako pa je z zdravniškim pregledom? pol je prisotnos na predavanjih CPP obvezna? :shock:

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    sprašujem zato ker noben ni hodil na ta predavanja. zguba cajta nimam časa hodit še na predavanja :evil: :evil:

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    cpp predavanja so obvezna, ker če gre inšpektor to preverjat in ugotovi, da nisi hodil na predavanje, ti lahko odvzamejo naknadno vozniško dovoljenje, pa moraš potem vse jovo na novo delat

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    kolk časa pa traja zd. pregled in kaj vse pregledujejo?

    Anonimnež
    Nedejavno
    Post count: 283

    Sploh nisem vedel, da obstaja tudi pravilnik o tem kaj morajo zdravniki pregledati pri bodočem vozniku (vse dokler nisem opazil tvojega vprašanja in začel brskati po internetu). Ogledaš si ga lahko na naslovu Pravilnik o zdravstvenih pogojih voznikov motornih vozil

Odgovori na: Reply #14961 in izpit cpp
Vaši podatki: