Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Izpit za motor Izpit za kolo z motorjem AM (50ccm)

  • Avtor
    Prispevki
  • tjaz
    Gost
    Post count: 573

    zdravo
    zanima me ali je za kategorijo am potrebna voznja in pa ali je potrebno narediti izpit iz prve pmoči?

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni, za kategorijo am ne potrebujete opravljenega izpita iz prve pomoči. Kako poteka usposabljanje do izpita za kolo z motorjem pa je navedeno na strani KATEGORIJA AM.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    David
    Gost
    Post count: 573

    Pri katerih letih lahko naredis izpit za apn 6 motor

    vozniski-izpit.com
    Keymaster
    Post count: 38

    Pri katerih letih lahko naredis izpit za apn 6 motor

    Pozdravljeni,

    Zanima me kje in kako narediti izpit za motor apn6 ,,štirka” z predstavami. Voziti jo znam a nimam izpita,rad bi ga naredil

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Zanima me kje in kako narediti izpit za motor apn6 ,,štirka” z predstavami. Voziti jo znam a nimam izpita,rad bi ga naredil

    Pozdravljeni, prosim obiščite stran kako opraviti vozniški izpit za kolo z motorjem oz. kategorijo AM.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Adrijana
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni
    Mene pa zanima, kdaj lahko narediš izpit za Tomos atx50?

Odgovori na: Reply #22114 in Izpit za kolo z motorjem AM (50ccm)
Vaši podatki: