Vozniški izpit Forumi Vozniški Izpit Izpit za motor Izpit za motor A neomejeno

  • Avtor
    Prispevki
  • Marjan
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni,mene pa zanima koliko casa velja opravljen tecaj cpp,sam sem ga opravil pred petimi leti potem sem opravil tudi glavne teste na izpitni komisiji.Zaradi spleta okoliscin sem moral vse opustiti .Ali moram tecaj cpp opravljati znova ali velja neomejeno?Hvala za odgovor

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni,mene pa zanima koliko casa velja opravljen tecaj cpp,sam sem ga opravil pred petimi leti potem sem opravil tudi glavne teste na izpitni komisiji.Zaradi spleta okoliscin sem moral vse opustiti .Ali moram tecaj cpp opravljati znova ali velja neomejeno?Hvala za odgovor

    Pozdravljeni, teoretični del vozniškega izpita, opravljen pred pristojno republiško izpitno komisijo, velja tri leta. Veljavnost teoretičnega usposabljanja sedaj velja neomejeno, vendar se je s tem v zvezi ravno pred petimi leti spremenila zakonodaja. Bolj natančno informacijo, bi vam morali dati v vaši šoli vožnje. V vašem primeru je predvsem pomemben točen datum opravljenega teoretičnega usposabljanja v šoli vožnje.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    leon
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni. Zanima me koliko vprašanje je na izpitnih testih za A kategorijo? lp

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni. Zanima me koliko vprašanje je na izpitnih testih za A kategorijo? lp

    Pozdravljeni, testna pola teoretičnega dela vozniškega izpita za kategorijo A ima 37 vprašanj. Da uspešno opravite ta del vozniškega izpita morate zbrati najmanj 90% oz. 125 točk od skupaj 138 točk.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Jan
    Gost
    Post count: 573

    Lp

    Jaz sem pred 1 letom naredil izpit za kategorijo a1 in sedaj ko sem dopolnil 18 let bi želel to nadgraditi v a2. Zanima pa me kakšni so pogoji da to naredim?

    Zdenka
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni,

    Rada bi naredila izpit za A neomejeno pa me zanima kakšni so pogoji, stara sem 48 let in imam izpit B kategorije 25 let. Hvala z odgovor

    Lp

    Zdenka

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni,

    Rada bi naredila izpit za A neomejeno pa me zanima kakšni so pogoji, stara sem 48 let in imam izpit B kategorije 25 let. Hvala z odgovor

    Lp

    Zdenka

    Pozdravljeni, vaš odgovor sem zapisal na strani Izpit za motor

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Boris
    Gost
    Post count: 573

    Pozdravljeni,
    Leta 1997 sem naredil pri 16 letih A kategorijo. Pri 18 tih sem naredil B kategorijo. Žal nisem, dal prošnje za vpis v A neomejeneo, saj takrat nisem vedel, da se bo zakonodaja spremenila. Zanima me ali je potrebno za pridobit A neomejeno naredit komplet ves izpit razen prve pomoči ali lahko naredim samo skrajšan program? Se pravi 9 ur vožnje plus glavna vožnja?
    Lp Boris.

    Mirko Turk
    Moderator
    Post count: 385

    Pozdravljeni,
    Leta 1997 sem naredil pri 16 letih A kategorijo. Pri 18 tih sem naredil B kategorijo. Žal nisem, dal prošnje za vpis v A neomejeneo, saj takrat nisem vedel, da se bo zakonodaja spremenila. Zanima me ali je potrebno za pridobit A neomejeno naredit komplet ves izpit razen prve pomoči ali lahko naredim samo skrajšan program? Se pravi 9 ur vožnje plus glavna vožnja?
    Lp Boris.

    Pozdravljeni, 60. člen Zakona o voznikih pravi sledeče:
    2) Vozniško dovoljenje za vožnjo motornih vozil kategorije A (brez omejitev) se sme izdati tudi osebi, ki poleg pogojev, določenih v prejšnjem odstavku, izpolnjuje naslednje pogoje:

    1. da je opravila praktični del vozniškega izpita vozil kategorije A brez omejitev;

    2. da ima najmanj dve leti veljavno vozniško dovoljenje za vožnjo motornih vozil kategorije A2.

    ing. prom. Mirko T. je upokojeni učitelj vožnje vseh kategorij, učitelj predpisov, vodja šole vožnje in nekdanji član izpitne komisije ter dolgoletni sodelavec portala Vozniski-izpit.com. Zbral je 28 najtežjih vprašanj CPP - KLIK za prenos

    Leon
    Gost
    Post count: 573

    Mene zanima če je mogoče opravljati vozniški izpit in izpit za motor hkrati. Hvala Lp

Odgovori na: Reply #26751 in Izpit za motor A neomejeno
Vaši podatki: